صنایع فلزی ایران سازه

بهترین حفاظ درب آپارتمان

برای کسانی که به امنیت خانه و آپارتمان خود اهمیت می دهند، استفاده از درب آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی لازم و ضروری است. برخلاف تصور بسیاری از افراد که خرید حفاظ آکاردئونی را هزینه ای اضافی می پندارند و معتقدند که خرید این نرده فلزی حفاظ درب آپارتمان چیزی جز پرداخت یک هزینه بی مورد نیست، برای داشتن امنیت کامل استفاده از این درب در جامعه امروزی کاملا لازم است. درب آکاردئونی و یا حفاظ آکاردئونی هیچ مزاحمتی برای آپارتمان شما نداشته و هیچ فضای را نیز اشغال نخواهد کرد. علاوه بر این با قابلیت هایی که این حفاظ فلزی دارا می باشد، حتی سطح مقطع ورودی آپارتمان شما نیز به هیچ وجه کاهش نخواهد یافت. تنها گزینه ای که با وجود این درب در خانه شما به حداکثر میزان خود خواهد رسید، امنیت است.

نرده آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی دست دوم

سوالات بسیار زیادی درباره استفاده از حفاظ آکاردئونی دست دوم و قیمت درب آکاردئونی وجود دارد. بسیاری از کاربران برای کاهش هزینه های خود به سراغ استفاده از انواع حفاظ آکاردئونی دست دوم می روند و ترجیح می دهند با چنین روشی هزینه ای خود را کاهش دهند. البته استفاده از این ترفند برای کاهش قیمت درب آکاردئونی خیلی هم بیراه نیست. اما نیاز به رعایت نکات و معیارهایی دارد که بدون آنها ممکن است ایراداتی در این حفاظ درب آپارتمان به وجود اید. در درجه اول امنیت و ایمنی باید حتما در این انتخاب لحاظ شود. نه فقط از جنبه کاهش کیفیت متریال مورد استفاده و از بین رفتن استحکام این مواد در استفاده های قبلی، بلکه از نظر استانداردهای ساخت نیز بهترین حفاظ درب آپارتمان باید مورد تایید قرار بگیرد. صرف خرید یک آهن پاره که هیچ خاصیتی، آن هم در برابر سارقینی که هر روز با ابزار پیشرفته تری برای سرقت اقدام می نمایند، هیچ کیفیتی برای شما به وجود نخواهد آورد.

قیمت نرده آکاردئونی

 

قیمت درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی نیز فاکتوری است که از دو جنبه باید به آن نگاه کرده و آن را برری کرد. در درجه اول کاهش و افزایش قیمت درب آکاردئونی می تواند در کیفیت و ویژگی های آن تاثیر مثبت و یا منفی بگذارد. از این رو کم کردن بیش از حد و یا افزایش غیرطبیعی قیمت درب آکاردئونی به هیچ وجه توصیه نمی شود. در درجه دوم هم امکان استافده از بهترین حفاظ درب آپارتمان با قیمتی کاملا منصفانه و ایده آل است. برای چنین مزیتی می بایست از یک سازنده بنام و کاربلد استفاده نمایید تا در عین ایجاد امنیت بالا، تا حد ممکن قیمت درب آکاردئونی را نیز برای شما بهینه نماید. صنایع فلزی ایران سازه با بیش از 4 دهه تجربه در این زمینه آمادگی تولید بهترین ها را با قیمت مناسب برای کاربران دارا می باشد. با تماس با شماره 09127716460 می توانید با مشاورین ما در ایران سازه در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را از آنها کسب کنید.

حفاظ آکاردئونی درب ساختمان

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس