صنایع فلزی ایران سازه

درب آکاردئونی + محاسبه آنلاین قیمت

حفاظ درب آکاردئونی (Accordion Door) از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم متصل شده‌اند، تشکیل می ‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته است. درب آکاردئونی به صورت کشویی باز و بسته می شود به همین دلیل به راحتی می تواند جلو سرقت را بگیرد. درب کشویی آکاردئونی با توجه به قیمت مناسبی که دارد می تواند امنیت خوبی را نیز به همراه داشته باشد. حفاظ آکاردئونی با الهام گرفتن از ساز آکاردئونی ساخته شده است که به صورت کشویی یا ریلی باز و بتسه یم شود . نرده های به هم پیوسته آکاردئونی ضد سرقت بوده و به دلیل ویژگی های خاص این درب، ورود سارقین به داخل منزل غیرممکن است.

درب آکاردئونی + محاسبه آنلاین قیمت

 

محافظ درب آپارتمان آکاردئونی معمولا به شکل مشبک ساخته می شوند که به شکل لوزی به هم متصل شده اند. این حفاظ درب آپارتمان بدون اشغال فضای زیادی قابلیت باز و بسته شدن را دارد. یکی از موارد استفاده این نوع از درب ها آپارتمان ها و پارکینگ ها می باشد. در پارکینگ ها از درب کشویی آکاردئونی می توان به صورت دو درب مجزا (دولنگه) یا به صورت تک لنگه استفاده کرد.

قیمت درب آکاردئونی جدید و شیک

ز بین درب‌های امنیتی بهترین در آکاردئونی است که کیفیت بالایی دارد و امنیت درب را بسیار بالا می‌برد. اما قیمت درب آکاردئونی چقدر است. خرید حفاظ درب آکاردئونی به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل موثر در قیمت حفاظ درب آکاردئونی ابعاد و وزن درب است. ار دیگر عوامل موثر طرح و مدل درب آکاردئونی است. تمامی این فاکتورهای روی قیمت حفاظ درب تاثیر گذار است. همچنین تعداد پرچ مخفی یا روکار و توکار بودن قفل درب نیز روی قیمت نهایی حفاظ کشویی آکاردئونی موثر است.

قیمت درب آکاردئونی جدید و شیک

 

حفاظ درب آکاردئونی (Accordion Door)

 

خرید اینترنتی حفاظ درب آپارتمان

خرید اینترنتی حفاظ درب اپارتمان در ایران سازه فراهم است. درب آکاردئونی در زیبایی، قیمت و استحکام آنها بسیار موثر است. درب آکاردئونی دارای ویژگی های خاصی هست که در صورت رعایت این ویژگی ها سطح امنیت و زیبایی این نرده ها تا حد زیادی بالاتر خواهد رفت. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

محافظ درب آپارتمان آکاردئونی

 

خرید اینترنتی حفاظ درب آپارتمان

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس