صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب و طراحی شیک

حفاظ آکاردئونی و حفاظ درب آپارتمان مدل های جدیدی دارد که این حفاظ می تواند امنیت را به ساختمان هدیه دهد و در عین حال زیبایی ساختمان را نیز تضمین می کند. حفاظ ریلی آکاردئونی برای حفاظت درب ورودی ساختمان ها به کار می رود. این حفاظ کشویی ضد سرقت پشت درب برای این نصب می شود که با امنیت نرده حفاظ ریلی سارقین نتوانند وارد شوند. درب آکاردئونی شیک از پرطرفدارترین حفاظ ها برای برقراری امنیت است. این حفاظ کاربردهای گوناگونی دارد. عوامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ آکاردئونی شامل ضخامت، مدل، نوع، متراژ و .... است. در ساخت نرده حفاظ آکاردئونی استحکام نرده بسیار تاثیر دارد در نظر داشته باشید که هر چقدر میزان تراکم نرده آکاردئونی بیشتر باشد امنیت بیشتری دارد.

اجزای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی با کمک قفل کتابی می تواند تضمین کننده امنیت خانه شما باشد. حفاظ آکاردئونی با طراحی خاصی که دارد در برابر فشار و ضربه مقاومت دارد در نتیجه مانع ورود سارقین می شود. درب های تاشو آکاردئونی یک محافظ از جنس فولاد یا آهن هستند که معمولا به صورت کشویی باز و بسته می شود. مهمترین وظیفه این درب ها افزایش امنیت است. درب آکاردئونی روی قاب چهارچوب در ورودی آپارتمان نصب می شود. حفاظ آکاردئونی معمولاً از تیغه‌هایی که به صورت مورب روی هم قرار گرفته‌اند ساخته می‌شود. جمع شدن درب کشویی فضایی کمی را اشغال می کند و مانع از رفت آمد نمی شود. یکی از دلایل عمده استفاده از درب آکاردئونی امنیت و فاکتور دوم فضای کمی است که اشغال می کند. تیغه های درب آماردئونی با شیوه پرچ کاری به همدیگر متصل می شوند که بسیار مستحکم و قابل اعتماد است.

اجزای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از اجزای مختلفی تشکیل شده است. 1. تسمه : تسمه ها ساختار اصلی حفاظ آکاردئونی را شکل می دهند. تسمه مهمترین جزء برای جلوگیری از ورود افراد غریبه است. تسمه لازم است ضخامت کافی داشته باشد تا استحکام خوبی در مقابل فشار و ضربه داشته باشد. 2. پروفیل: چهارچوب حفاظ از پروفیل تشکیل می‌شود که لازم است استحکام خوبی داشته باشد تا امکان نفوذ از طریق دیلم کردن یا ضربه وجود نداشته باشد. 3. برای اتصال تسمه ها از پرچ استفاده می شود. پرچ ها فولادی هستند که باید مقاومت لازم را در برابر ضربه داشته باشند. 4. قفل 5. مثل هر درب دیگری، درب حفاظ آکاردئونی هم قفل دارد

قیمت درب آکاردئونی
انتخاب درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به فاکتورهای مختلفی توجه داشت. 1. ابعاد درب: هر چقدر درب آکاردئونی طول و عرض کمتری داشته باشد در نتیجه قیمت کمتری نیز دارد. اندازه درب آکاردئونی براساس نظر مشتری تعیین می شود. 2. قفل توکار: قرار دادن قفل توکار هم قیمت حفاظ آکاردئون را بالا می‌برد. 3. ۳- طرح در: نوع طرح درب هم روی قیمت آن مؤثر است. 4. تراکم تسمه: هرچقدر درب آکاردئونی تراکم تسمه بیشتری داشته باشد، این تیغه‌ها به هم نزدیک‌تر شده و امنیت بیشتری را فراهم می‌کند؛ اما از سوی دیگر این کار باعث افزایش فولاد مورد نیاز و در نتیجه بالا رفتن قیمت محصول خواهد شد. درب آکاردئونی در انواع مختلفی موجود است. از جمله ، درب آکاردئونی دو گل (دو لوزی) درب آکاردئونی سه گل (سه لوزی)، درب حفاظ آکاردئونی دوجداره، حفاظ آکاردئونی ساده و .... است. هر کدام زیبایی و ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

انواع درب آکاردئونی
درب های تاشو آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس