صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

انواع حفاظ آکاردئونی که باید بشناسید.

از قدیم الایام تاکنون گفته اند که کار از محکم کاری عیب نمی کند. این جمله را سرمشق قرار داده ایم و در هنگام حفاظت از خانه که می تواند ویلا یا آپارتمان باشد به کار گرفته ایم. خرید حفاظ آکاردئونی و حفاظ درب آپارتمان بسیار اهمیت دارد. حفاظ آکاردئونی نمونه بارز ضرب المثل بالا است زیرا مانعی مستحکم در برابر سارقین ایجاد می کند. حفاظ آکاردئونی یک حفاظ کشویی ضد سرقت برای ورودی گاراژها، مراکز تجاری، حفاظت پله برقی، ورودی درب ساختمانی های ویلایی و ... است. حفاظ اکاردئونی امروزه بسیار پرکاربرد شده است و در بسیاری از مغازه ها، انباری ها و اماکن تجاری استفاده می شود. اما چرا؟ درب های آکاردئونی به دلیل ساختار خاص خود و امنیت بالایی که دارند امروزه پرفروش شده اند زیرا مانع خوبی در برابر سارقین هستند. نرده حفاظ آکاردئونی در طرح های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه تولید می شود شما می توانید بر اساس سریعی که دارید یکی از انواع این نرده حفاظ های آکاردئونی را انتخاب نمایید. حفاظ آکاردئونی در طرحهای مانند درب ریلی حفاظ آکاردئونی دو گل یا نرده حفاظ آکاردئونی سه گل نرده حفاظ آکاردئونی چهار گل و نرده حفاظ آکاردئونی شکلات پیچ و یا نرده حفاظ آکاردئونی ایتالیایی در شرکت ایران سازه با متریال بسیار با کیفیت تولید می شود شرکت ایران سازه از جوشکاری کربن دی اکسید و همچنین رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیک برای جوشکاری و برای رنگ آمیزی انواع درب آکاردئونی استفاده میشود. درب آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان شما بسیار ضروری و واجب است زیرا با وجود این حفاظ آکاردئونی دیگر سارقین نمی توانند به راحتی وارد خانه شما شود.

نرده حفاظ آکاردئونی

نرده حفاظ آکاردئونی در طرح ها و مدل های بسیار متنوع تولید می شود هر مدل قیمت متفاوتی دارد از طرف دیگر در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می شود بنابراین شما قادر خواهید بود قیمت مناسبی را برای درب آکاردئونی موردنظر خود بپردازید.

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی در ایران سازه به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برای مثال ابعاد، طرح و متریال به کار رفته در ساخت حفاظ اکاردئونی می تواند تاثیر زیادی روی قیمت آن داشته باشد. در ادامه عواملی که سبب تغییر قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی می شود را ذکر کرده ایم: 1. جنس تیغه فلزی 2. اندازه و ابعاد درب آکاردئونی 3. طراحی حفاظ آکاردئونی 4. نصب و نقل و انتقال در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و به همین دلیل از قیمت مناسبی برخوردار است.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی
قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی

انواع حفاظ اکاردئونی که در شرکت ایران سازه تولید می شود. 1. حفاظ آکاردئونی مدل ساده سه ردیف لوزی 2. حفاظ آکاردونی مدل 4 ردیف لوزی 3. حفاظ آکاردئونی مدل 5 ردیف لوزی 4. حفاظ آکاردئونی دو جداره 5. حفاظ آکاردئونی تمام گل 6. حفاظ آکاردئونی مدل پیچی یا پیج شکلاتی 7. حفاظ آکاردئونی ایتالیایی نرده حفاظ آکاردئونی یکی از انواع پرفروش حفاظ های ریلی آپارتمانی است که در بازار ایران مشتریان زیادی دارد این نرده حفاظ آکاردئونی از مدل ایتالیایی الهام گرفته شده است در واقع امنیت این حفاظ بسیار بالا می باشد و امکان ورود سارقین را به صفر میرساند. نرده حفاظ آکاردئونی مدل ایتالیایی از نظر زیبایی بسیار شکیل و چشم نواز است به گونه‌ای که شما می‌توانید با نصب این حفاظ روی درب اصلی خود زیادی را به خانه دعوت کنید. حفاظ آکاردئونی که در این شرکت تولید می شود بر اساس قیمت نرخ اتحادیه و تعاونی است در واقع شما می‌توانید با قیمت بسیار مناسب حفاظ آکاردئونی را برای خود انتخاب کنید. نرده حفاظ آکاردئونی یک وسیله محافظتی برای پیشگیری از ورود سارقین است در واقع شما با نصب این محصول امنیتی امنیت را وارد خانه خود می کنید و اجازه نمی دهید سارقین به راحتی وارد خانه شما شده و اموالتان را به سرقت ببرد. برای تماس با کارشناس فروش جهت مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

حفاظ آکاردئونی مدل ایتالیایی
 خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس