صنایع فلزی ایران سازه

تراکم حفاظ لیلیوم

تراکم حفاظ لیلیوم به گونهای است که دارای 200شاخه تیز و برنده در هرمتراست که هر گونه عبور غیر مجاز را غیر ممکن میکند و در صورت سماجت ورود به ساختمان باعث جراحت و صدمه میشود. حفاظ لیلیوم از لحاظ امنیت حتی از حفاظ شاخ گوزنی هم از امنیت بالاتری برخوردار است این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است .

حفاظ دیوار تهران

 

ویژگی حفاظ آهنی لیلیوم

در تولید و ساخت حفاظ لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد . شاید فکر کنید که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا به راحتی خم نمود یا برید که این در این مورد درست نمی باشد زیرا شاخه های درهم پیچیده است و با تعداد زیاد به یکدیگر جوش شده اند . با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ لیلیوم امکان ندارد . خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد . به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.

حفاظ روی دیوار باغ

 

دزدگیر دیوار ویلا

 

صنایع آهنی ایران سازه تولید کننده درب آکاردئونی آهنی و حفاظ پنجره آهنی و حفاظ روی دیوار در منطقه بازار آهن شاداباد تهران فعالیت دارد. با اطمینان بر دانش تخصصی و تجربه کارشناسان و مدیران این شرکت می توانید امنیت را برای خود به ارمغان ببرید.مشاوره و بازدید رایگان شماره های تماس:09127716460-09128700940- برای اطلاعات کامل درباره انواع درب ها و ارسال کاتالوگ برای دیدن نمونه های بیشتر فقط با شماره تماس حاصل فرمایید 09128700940 .

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس