صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

بهترین درب آکاردئونی چه نوعی است؟

درب آکاردئونی شامل چهارچوبی از جنس آهن است که به شکل پروفیل ساخته شده و درون این چهارچوب به صورت افقی، عمودی و مورب پروفیل ها قرار می گیرند. درب آکاردئونی از جنس فلز بسیار محکم و مقاوم است که به راحتی برش داده نمی شود. محافظ درب آکاردئونی به صورت نرده ای یا کشویی باز و بسته می شود. طرح های این حفاظ به صورت لوزی یا گل است که براساس تعداد لوزی ها نامگذاری می شود. ساختار حفاظ آکاردئونی به گونه ای است که دارای یک قاب آهنی است که روی در جوش داده می شود و به صورت ریلی روی یک ریل تعبیه شده در بالا و پایین قاب باز و بسته می شود. امنیت درب آکاردئو.نی بسیار بالا بوده و با وجودر درب آکاردئونی شما می توانید از امنیت خانه خود مطمئن شوید. درب آکاردئونی که یک سازه باز و بسته شو بوده و به صورت ریلی باز و بسته می شود برای افزایش امنیت روی درب خانه نصب می شود. درب آکاردئونی با هدف حفظ امنیت در واحدهای آپارتمانی، انبارها و مغازه ها به کار گرفته می شود. درب آکاردئون روی درب اصلی نصب شده به همین دلیل مانعی برای ورود سارقین به شمار می رود. به طور کلی ساختار درب آکاردئونی بر مبنای پرچ است و با باز شدن پرچ اصلی تمام ساختار و شبکه ریزی درب آکاردئونی از هم می پاشد. سارقین معمولا با استفاده از دریل شارژی یا پیچ گوشتی اقدام به باز کردن درب آکاردئونی می کنند. البته که این کار سبب سروصدای زیادی می شود.

مزیت درب آکاردئونی

مزیت درب آکاردئونی این است که هم فضای کمی اشغال می کند و هم ایمنی لازم را برای ساختمان های مسکونی و تجاری فراهم می کند. استفاده از حفاظ آکاردئونی سبب شده تا شما با خیال راحت خانه خود را ترک کنید زیرا باز کردن این درب کار هر کسی نیست.

مزایای درب آکاردئونی و قیمت آن

درب آکاردئونی از مزایای زیادی برخوردار است. برای مثال فضای اشغالی کم در عین کاربردی بودن، استحکام بالا، امکان استفاده از چندین قفل، رنگ پذیری در رنگ های متنوع، امنیت و زیبایی بالا و .... از طرف دیگر قیمت مناسب این درب آکاردئونی از دیگر مزایای آن است. در شرکت قیمت درب آکاردئونی براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت بسیار مناسبی دارد. بهترین نوع درب آکاردئونی باید معیارهای زیر را داشته باشد تا امنیت ساختمان افزایش یابد. حداقل تعداد لوزی یک درب آکاردئونی با کیفیت بالا باید سه ردیف لوزی باشد. یک حفاظ استاندارد باید قفل استاندارد داشته باشد. استفاده از قفل های کتابی با کیفیت از دیگر مواردی است که امنیت حفاظ را به مراتب بالاتر می برد. حفاظ اکاردئونی نباید از ضایعات آهن ساخته شده باشد بلکه باید از متریال با کیفیت ساخته شود تا امنیت خانه را به مراتب افزایش دهد. فاصله تسمه ها در درب آکاردئونی بسیار مهم است و فاصله باید در یک حد استاندارد باشد زیرا اگر فاصله تسمه ها بیش از اندازه استاندارد باشد، سارقین می توانند به راحتی درب آکاردئونی را از هم بپاشانند.

خرید درب آکاردئونی
درب آکاردئونی

قیمت درب اکاردئونی

از مهمترین دلایلی که وجود درب آکاردئونی بسیار مهم است این است که به عنوان یک حفاظ ایمنی خوب عمل میکند و طرح های جدید ان قابل باز شدن با دریل و پیچ گوشتی نیست. دربهای آکاردئونی از تیغه هایی با ضخامت بسیار مناسب حداقل 50 میلی متر ساخته شده و به همین دلیل شکستن آن سخت می شود. همچنین امکان زدن چندین قفل روی ان وجود دارد و باعث امنیت بیشتر درب آکاردئونی می شود. درب آکاردئونی در این شرکت براساس نرخ اتحادیه ساخته شده و بسیار مناسب است. در نظر داشته باشید که قیمت حفاظ اکاردئونی براساس متریال، مدل، طرح و سایر فاکتورها تعیین می شود. در این شرکت شما می توانید با قیمت مناسب و بدون پرداخت هزینه های گزاف اقدام به خرید درب آکاردئونی نمایید. درب آکاردئونی در انواع مختلفی ارائه می شود برای مثال درب آکاردئونی دو گل یا سه لوزی خم، درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی، درب آکاردئونی چهارگل یا چهار خم، درب آکاردئونی پنج گل یا پنج خم و ... همگی از انواع حفاظ آکاردئونی با کیفیت و قیمت مناسب هستند که در شرکت ایران سازه تولید می شوند.

قیمت حفاظ آکاردئونی
درب آکاردئونی با قیمت مناسب و جدید
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس