صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

قیمت درب آکاردئونی بهترین حفاظ آپارتمان

امروزه حفاظ درب آپارتمان در جلوی درب بسیاری از آپارتمان ها و اداره ها قرار دارد. این درب آکاردئونی مانع از ورود سارقین می شود و شما می توانید دارایی خود را حفظ کنید. جهت امنیت محل مورد نظرتان کافیست یکی از انواع درب آکاردئونی را انتخاب کنید و از امنیت منزل خود اسوده خاطر باشید. حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ورودی آپارتمان و خانه حفاظی متحرک است که به صورت کشویی باز و بسته می شود و در انواع مختلفی مانند حفاظ سلطنتی، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی، حفاظ آکاردئونی دو لوزی یا سه لوزی و چهار گل و پنج گل و .... موجود است. بهترین محصولات حفاظتی و امنیتی که به عنوان نرده آهنی درب ورودی نیز شناخته می شود به عنوان محافظ ضد دیلم آپارتمانی است. این درب ها به راحتی برش نمی خورند و در نتیجه سارقین نمی توانند وارد خانه شوند.

قیمت درب آکاردئونی فلزی

از قدیم الایام گفته اند کار از محکم کاری عیب نمی کند. با توجه به اینکه بهتر است قبل از وقوع هر حادثه ای از آن پیشگیری کرد لذا باید حفاظ آکاردئونی را برای درب خانه نیز نصب کرد. سارقین امروزه در کمین هستند تا دارایی شما را به تاراج ببرند. اما شما باید از این حادثه جلوگیری کنید، یکی از روش های ایمن کردن خانه، استفاده از نرده آهنی درب ورودی خانه است که به اسم حفاظ آکاردئونی معروف شده است. نرده حفاظ آکاردئونی برای درب کارگاه ها، حفاظت ورودی و مراکز تجاری، حفاظ ورودی گاراژ ها – حفاظ پله برقی و .... کاربرد دارد. حفاظ مطمئن و ضد دزدی که درب آپارتمان شما را محفوظ نگه می دارد، همین درب آکاردئونی است. شکل آن به صورت ساز اکاردئون است و به صورت کشویی باز و بسته می شود.

قیمت نرده حفاظ آکاردئونی در سایت ایران سازه

یکی از مهمترین فاکتورهای در هنگام خرید درب آکاردئونی، قیمت آن است. شما می توانید با قیمت مناسب این حفاظ را از سایت ایران سازه خریداری کنید. علت مناسب بودن قیمت نرده آکاردئونی در این سایت این است که براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. قیمت های تاثیر گذار در درب ورودی آهنی شامل: مدل، تراکم، چند لایه بودن تسمه عمودی و افقی، ابعاد و ... است. حفاظ آکاردئونی یک از انواع حفاظ هایی است که علاوه بر ایجاد امنیت برای خانه و محل کار و اداره می تواند معنی بسته بودن آن ار نیز داشته باشد. با این مضمون که در صورت بسته بودن این حفاظ مراجعین متوجه عدم حضور شما خواهند شد. از این رو دیگر پیگیر ورود به خانه و یا اداره نخواهند شد. این موضوع مخصوصا برای اداره جات و شرکت ها می تواند مزیت بزرگی باشد.

نصب درب آکاردئونی
قیمت حفاظ آکاردئونی شیک

نصب درب آکاردئونی

با نصب و پرداخت قیمت حفاظ اکاردئونی در کرج و تهران می توانید امنیت درب ورودی آپارتمان، ویلا یا اداره خود را تامین کنید. حفاظ درب مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت است زیرا مانع از سرقت دارایی شما می شود. امنیت را همیشه جدی بگیرید. یکی از فاکتورهایی که ممکن است شما از خرید درب آکاردئونی منصرف شوید، قیمت آن است. در شرکت ایران سازه قیمت نرده حفاظ کشویی آکاردئونی براساس نرخ مصوب اتحادیه و تعاونی مربوطه تعیین می شود و از این رو نگران قیمت آن نباشید. در این شرکت قیمت ها مقرون به صرفه و مناسب است. نصب و اجرای درب آکاردئونی در این شرکت توسط متخصصین با تجربه انجام می شود. یکی از مراحل مهم در نصب این است که ریل ها با دقت نصب و اجرا شوند تا باز و بسته کردن درب آکاردئونی به راحتی انجام شود. درب آکاردئونی تا شو به راحتی با فشار دست جابه جا می شود و حرکت آن بسیار آسان و راحت است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

بهترین حفاظ آکاردئونی تهران
حفاظ آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس