صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

خرید آردواز سقف زیبای تداعی کننده شمال

سقف های شیب دار که به صورت شیروانی و مورب ساخته می شوند در شهرهای شمالی و حتی در ساخت ویلاها بسیار رایج است. آردواز یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای افزایش مقاومت و زییابی سقف های شیروانی است. آردواز ها نوعی مصالح ساختمانی هستند که کیفیت و دوام عمر بالایی دارند و از برای محافظت و پیشگیری از ورود آب و گرد و غبار بهترین انتخاب می باشد. همچنین آردواز ها برای زیباتر کردن پوشش سقف های شیروانی و محافظت از نمای ساختمان روی پنجره و یا درب نصب می شوند. آردواز ها ترکیبی از موادی مانند سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمایی؛ آزبست و .... می باشد آردواز که از زمان های قدیم تاکنون برای پوشش سقف های شیروانی به کار میرود، در بین ما شناخته شده است. در واقع آردواز سقف شیروانی نیست بلکه پوششی برای این سقف ها می باشد. ورقه های آردواز معمولا به صورت پله ای ساخته می شوند که براساس چیدمان، شیب متفاوتی دارند.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

این ورقه های آردواز در سقف های ویلایی و یا پوشش آلاچیق و همچنین اتاقک های کوچک و یا بالای درب و پنجره ها استفاده می شود. آردواز از جمله پرکاربردین مصالح در ساخت باغ و یا ویلا می باشد. آردواز با ضخامت قابل قبول و جنسی که دارد در برابر آب و باد و باران بسیار مقاوم عمل می کند. در واقع به دلیل خاصیت پله ای بودن، آب روی آن جمع نمی شود و به پایین سرازیر می شود. آردواز در برابر نفوذ گرما و سرما و همچنین باران و .... نقش محافظتی ایفا می کند. کیفیت ساخت و استفاده از متریال مرغوب همگی از ویژگی های آردواز است که سبب می شود خرید شما هوشمندانه باشد.

قیمت حفاظ آردواز در ایران سازه

اردواز که در ایران سازه تولید می شود، کیفیت مطلوبی داشته و رنگ آن به گونه ای است که در برابر نور خورشید بسیار مقاوم است. اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید قیمت آردواز است. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب تعیین می شود و این شرکت از قیمت ها تبعیت می کند. پس نگران قیمت های گزاف و سربه فلک کشیده سایر سایت ها نباشید.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف پوششی آردواز

یکی از راه کارهایی که باید برای زیبایی و دوام نمای ساختمان به کار برد، استفاده از سایبان و یا سقف شیروانی است. آردواز در برابر باران، گرد و خاک و... مقاوم می باشد. طراحی کلاسیک و سبک وزن بودن این محصول آن را به یکی از پرفروش ترین محصولات تبدیل کرده است آردواز برای زیباتر شدن خانه ها به کار می رود. این پوشش سبب افزایش چشمگیر نمای خانه می شود. همچنین در برابر باد و باران و آلودگی ها مقاوم است و زود رنگ نمی بازد. برای مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس