صنایع فلزی ایران سازه

آردواز شیروانی

آردواز شیروانی یکی از تجهیزات نوین برای ساختمان های امروزی است که به عنوان جایگزینی برای مصالح قدیمی قرار است کیفیت جدیدی را نیز برای کاربران ایجاد نماید. آردواز شیروانی اما دقیقا چیست و چه مزیت هایی دارد؟ این مصالح نوین از همه نظر برای کاربران جدید بوده و هنوز شناخت کاملی از آن در میان افراد جامعه وجود ندارد. گذر از استفاده از مصالح قدیمی و روی آوردن به مصالح جدید نیاز به یک تغییر در میان کاربران دارد. شناخت مزیت ها و ویژگی های مصالح نوین می تواند اولین قدم در این راه باشد. با پیگری آموزش نصب آردواز، قیمت آردواز، طراحی آردواز و مزیت های این سقف شیروانی نوین متوجه خواهیم شد که برای داشتن آن نیاز به پیچیدگی های زیادی نخواهد بود.

حفاظ آردواز

 

قیمت آردواز

برای مقایسه قیمت آردواز با مصالح قدمی یو سنتی ابتدا باید پارامترهایی را که این سقف شیروانی برای ما ایجاد می نماید، را بشناسیم. یک آردواز کار ماهر به سادگی و خیلی راحت تر از تجهیزات قدیمی می تواند این سقف شیروانی را برای شما اجرا نماید. از این نظر اجرای آن کمی آسان تر از مصالح سنتی شده است. برای پیدا کردن با تجربه ترین و بهترین آردواز کار ها می توانید با شماره تماس 09127716460 با ما در صنایع فلزی ایران سازه در تماس باشید. یکی از مزیت های بزرگ آردواز شیروانی طول عمر بسیار بالایی است که این مصالح نوین دارا می باشد. از این نظر حتی می توان قیمت آردواز را با توجه به طول عمر بالای آن بسیار اقتصادی نیز در نظر گرفت. با طراحی آردواز خاص و منحصر به فرد برای خانه خود می توانید برای یک عمر طولانی از آن استفاده نموده و با خیال راحت و بدون نیاز به هزینه تعمیرات و پشتیبانی از آن در هزینه های آینده خود صرفه جویی نمایید.

آردواز سقف شیروانی

 

انواع آردواز

آردواز شیروانی را می توان در ابعاد گسترده ای و در قسمت های مختلف خانه استفاده کرد. نه فقط سقف شیروانی خانه، بلکه به عنوان آردواز درب حیاط، آردواز سقف پشتیبان کولر، آردواز آلاچیق و سایر مناطق مورد نیاز برای سقف شیروانی می توان از این مصالح استفاده کرد. این تنوع باعث می شود تا انواع آردواز شیروانی را در ایجاد زیبایی خانه خود به راحتی استفاده نمایید. زیبایی هم از جمله بزرگ ترین مزیت های آردواز شیروانی است که می تواند نمای بسیار جذاب و زیبایی را برای خانه های کاربران ایجاد نماید. این زیبایی به جایی رسیده که در برخی از کشورها از آن برای ایجاد بناهای تاریخی و توریستی استفاده می شود. با این اوصاف قیمت آردواز را باید تحت تاثیر این عوامل مهم و حیاتی بدانیم. برای داشتن بهترین آردواز باید یک آردواز کار ایده آل انتخاب نمایید. برای ارتباط با بهترین های این بازار می توانید با شماره تماس 09127716460 در تماس باشید.

قیمت آردواز سقف شیروانی

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس