صنایع فلزی ایران سازه

آردواز سقف شیروانی زیبای خانه ها شما

آردواز امروز به یکی از پرفروش ترین محصولات تبدیل شده است. این محصول با تنوع رنگی بالایی که دارد، سبب می شود سقف خانه شما زیبا تر از قبل جلوه کند. سقف های شیب دار از پرکاربردترین سقف های ساختمانی است.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

آردواز برای افزایش مقاومت ساختمان و همچنین زیبایی به کار می رود. آردواز که از الیاف مصنوعی و همچنین سیمان، مواد شیمایی و ... استفاده می شود سبب افزایش حفاظت از نما می شود.

قیمت آردواز سقف شیروانی در ایران سازه

در ایران سازه قیمت آردواز سقف شیروانی به شرح زیر است: در نظر داشته باشید که این محصول از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است، در نتیجه برخورداری از آن و هزینه کردن برای آن امری هوشمندانه است. قیمت آردواز در براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. همچنین براساس مساحت مورد نیاز نیز قیمت دسخوش تغییرات می شود.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید سقف سایبان آردواز

نتیجه گیری از خرید سقف سایبان آردواز به شرح زیر می باشد: یکی از راه کارهایی که باید برای زیبایی و دوام نمای ساختمان به کار برد، استفاده از سایبان و یا سقف شیروانی است. آردواز در برابر باران، گرد و خاک و... مقاوم می باشد. طراحی کلاسیک و سبک وزن بودن این محصول آن را به یکی از پرفروش ترین محصولات تبدیل کرده است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس