صنایع فلزی ایران سازه

انواع سقف شیروانی آردواز

آردواز یک ترکیب از سیمان، آزبست، الیاف معدنی و رنگ است. این الیاف و مواد شیمیایی دیگر با آب ترکیب می شوند تا به عنوان یک مصالح ساختمانی برای پوشش سقف استفاده شود. سیمان موجود در آردواز بسیار مقاوم است و در نتیجه استحکام محکمی دارد و در برابر بارش باران، طوفان و برف مقاومت خود را حفظ می کند.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

با توجه به اینکه نمای ساختمان برای زیبایی بسیار حائز اهمیت دارد. البته تصور کنید که آردواز در رنگ ها و مدل های مختلفی تولید می شود و به بازار عرضه می شود. شما با توجه به سلیقه خود می توانید یکی از انواع مدل ها را برای پوشش سقف، سایبان بالای درب ورودی یا پنجره استفاده کنید. آردواز در برابر آلودگی مقاوم است و گردو غبار را روی نمای ساختمان نشان نمی دهد.

ورقه های آردواز چگونه ساخته می شود؟

ورقه های آردواز به صورت پله ای ساخته می شود و شیب های متفاوتی دارند. به عبارتی ورقه آردواز به گونه ای تولید می شود که در سطحی بالاتر از نمای ساختمان قرار بگیرد.

خرید آردواز با قیمت مناسب  - آردواز فلزی یا اجرایی

 

آردواز فلزی قیمت

 

اجرای سقف آردواز و قیمت آردواز

سقف آردواز به گونه ای روی سقف اجرا می شود که زاویه ورقه های آردواز حفظ شود و حالت شیروانی داشته باشد. رعایت استانداردها و تعیین دقیق زاویه های ورق در نهایت یک کار زیبا به شما تحویل می دهد. قیمت سقف شیروانی آردواز قیمت سقف شیروانی آردواز به انواع مختلف آن بستگی دارد. در زیر انواع مدل های سقف شیروانی اشاره می کنیم: 1. آردواز ورق طرح سفال 2. آردواز دکرا 3. آردواز شینگل 4. آردواز سقف شیروانی ویلا قیمت براساس مدل، ابعاد، کیفیت متریال و ... تعیین می شود. در شرکت ایران سازه قیمت براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و از این رو قیمت مناسبی دارد. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت)

قیمت هر متر آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس