صنایع فلزی ایران سازه

سایبان سقف شیب دار نورگیر عالی

ورقه های آردواز از ترکیبی مانند الیاف مصنوعی، سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمایی، آزبست و آب تشکیل شده است. این ورقه ها به صورت پله ای و با شیب های متفاوت روی سقف شیروانی ساختمان ها، ویلا ها و سقف آلاچیق، بالای پنجره ها و... به کار می رود. آردواز تداعی کننده رنگ بتن است و قابلیت رنگ پذیری دارد. این مصالح ساختمانی مقاومت و دوام بالایی دارد و در برابر نفوذ هر عامل خارجی مقاومت می کند. استفاده کردن از پشم شیشه و فوم سبب می شود آردواز در برابر نفوذ گرما و سرما به خوبی عایق شود.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

آردواز برای پوشش سقف ساختمان به دلیل سیمانی که دارد بسیار انتخاب محکم و مقاومی است. البته که این محصول با توجه به طرحی که دارد نمای ساختمان را شیک و زیبا جلوه می دهد. همان طور که می دانید نمای یک ساختمان خصوصا سقف شیروانی بسیار به چشم ببینده خودنمایی می کند. البته توجه کنید که آردواز همان سقف شیروانی نیست بلکه پوششی است که برای سقف های شیروانی یا حتی سردر، آلاچیق و .... استفاده می شود.

قیمت هر متر آردواز

در خانه های ویلایی یا درب حیاط آپارتمانها مشاهده کرده اید که گاها سازه های فلزی از جنس آردواز به کار می رود. این شیب ها در عرض های مختلف و رنگ های متنوع به کار می رود. قیمت هر متر آردواز در شرکت ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و بدین ترتیب شما با خیال راحت می توانید از این شرکت خرید کنید. زیرا قیمت های مناسب در کنار کیفیت بالا شعار شرکت است. اجرای سقف آردواز برای سردر- سقف- آلاچیق و ... بهترین انتخاب است زیرا: • آردواز قیمت مناسبی دارد. • کیفیت بالا و مقاومت بسیار بالای آن در برابر بارش برف و باران بی مثال است. • آردواز در رنگ ها و طرح های مختلفی ارائه می شود. • آردواز ویلا سردر در انواع مختلف و طرح های بسیار شکیل تولید می شود. • این محصول سبب زیبایی نمای ساختمان می شود.

خرید آردواز با قیمت مناسب  - آردواز فلزی یا اجرایی

 

آردواز فلزی قیمت

 

نتیجه گیری – اجرای سقف آردواز و ویژگی های آن

مزایای آلاچیق فلزی و آلاچیق با سقف آردواز 1. طراحی شیک و زیبا و راحت 2. زیبایی خاص و بی نظیر برای ویلای شما 3. استحکام و کیفیت بالا در برابر بارش باد و باران و طوفان 4. وزن کم و انعطاف پذیری بالای آلاچیق فلزی 5. قابل استفاده در هر شرایط محیطی و در هر آب و هوایی 6. طرح ها و مدل های بسیار متنوع آلاچیق فلزی با توجه به میزان فلزی که در آن به کار رفته است، قیمت گذاری می شود. برای مثال یک آلاچیق با طرح های زیاد، به فلزی بیشتری نیاز دارد. بنابراین میزان فلز به کار رفته از مهمترین فاکتورهایی است که برای قیمت آلاچیق باید در نظر بگیرید. البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود از این رو شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خریداری کنید. زیرا قیمت ها را متناسب و مقرون به صرفه ارائه می دهد و شما مشتریان عزیز می توانید با خیال راحت اقدام به خرید آلاچیق نمایید.

قیمت هر متر آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس