صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

آردواز سقف شیروانی زیبای خانه ها شما

سقف های شیب دار که به صورت شیروانی و مورب ساخته می شوند در شهرهای شمالی و حتی در ساخت ویلاها بسیار رایج است. آردواز یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای افزایش مقاومت و زییابی سقف های شیروانی است. آردواز ها نوعی مصالح ساختمانی هستند که کیفیت و دوام عمر بالایی دارند و از برای محافظت و پیشگیری از ورود آب و گرد و غبار بهترین انتخاب می باشد. همچنین آردواز ها برای زیباتر کردن پوشش سقف های شیروانی و محافظت از نمای ساختمان روی پنجره و یا درب نصب می شوند. آردواز ها ترکیبی از موادی مانند سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمایی؛ آزبست و .... می باشد. آردواز سقف شیروانی می تواند خانه شما را در برابر نفوذ آب و باران و همچنین برف های سنگین ایمن کند. سقف های شیروانی و شیب دارد از پرکاربرد ترین سقف ها در مناطق شمالی است. امروزه آردواز به عنوان مصالح مقاوم و محکم برای سقف شیروانی استفاده می شود که مقاومت و زیبایی خاصی دارد.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

آردواز امروز به یکی از پرفروش ترین محصولات تبدیل شده است. این محصول با تنوع رنگی بالایی که دارد، سبب می شود سقف خانه شما زیبا تر از قبل جلوه کند. سقف های شیب دار از پرکاربردترین سقف های ساختمانی است. آردواز برای افزایش مقاومت ساختمان و همچنین زیبایی به کار می رود. آردواز که از الیاف مصنوعی و همچنین سیمان، مواد شیمایی و ... استفاده می شود سبب افزایش حفاظت از نما می شود. آردواز برای افزایش مقاومت ساختمان و همچنین زیبایی به کار می رود. آردواز که از الیاف مصنوعی و همچنین سیمان، مواد شیمایی و ... استفاده می شود سبب افزایش حفاظت از نما می شود.

قیمت آردواز در ایران سازه

در ایران سازه قیمت آردواز سقف شیروانی به شرح زیر است: در نظر داشته باشید که این محصول از مقاومت و دوام بالایی برخوردار است، در نتیجه برخورداری از آن و هزینه کردن برای آن امری هوشمندانه است. قیمت آردواز در براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. همچنین براساس مساحت مورد نیاز نیز قیمت دسخوش تغییرات می شود.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید آردواز

آردواز در برابر نفوذ گرما و سرما و همچنین باران و .... نقش محافظتی ایفا می کند. کیفیت ساخت و استفاده از متریال مرغوب همگی از ویژگی های آردواز است که سبب می شود خرید شما هوشمندانه باشد. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس