صنایع فلزی ایران سازه

آردواز سقف شیروانی با کیفیت و طراحی عالی

آردواز سقف شیروانی می تواند خانه شما را در برابر نفوذ آب و باران و همچنین برف های سنگین ایمن کند. سقف های شیروانی و شیب دارد از پرکاربرد ترین سقف ها در مناطق شمالی است. امروزه آردواز به عنوان مصالح مقاوم و محکم برای سقف شیروانی استفاده می شود که مقاومت و زیبایی خاصی دارد.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

آردواز برای پوشش سقف شیروانی و محافظت به کار می رود. اردواز از مصالحی همچون سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمایی و .... ساخته می شود و ورقه ای این محصول به صورت پله ای و شیب دار روی سقف خانه ها به کار می رود.

قیمت آردواز در ایران سازه

همان طور که بیان شد متریال مختلفی برای ساخت آردواز سقف شیروانی به کار می رود. آردواز براساس متریال و همچنین مکان استفاده قیمت متفاوتی دارد. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و شما می توانید با قیمت مناسب از این شرکت آردواز برای پوشش سقف شیروانی یا بالای پنجره و درب ساختمان استفاده کنید.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید آردواز

آردواز سقف شیروانی انتخابی عالی برای خانه های ویلایی یا آلاچیق است. در نظر داشته باشید که مواد به کار رفته در آردواز در ایران سازه مقاومت و دوام بالایی دارد و این محصول در برابر انواع نیروها مانند بارش برف و باران سنگین بسیار مقاوم است. سبک وزن بودن و طراحی خاص آردواز سبب شده است تا انتخاب عالی برای خانه ها ویلایی و آلاچیق باشد. برای تماس با کارشناس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس