صنایع فلزی ایران سازه

آردواز سقف شیروانی و پرکاربرد برای سقف خان شما

سقف های شیب دار که به صورت شیروانی و مورب ساخته می شوند در شهرهای شمالی و حتی در ساخت ویلاها بسیار رایج است. آردواز یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای افزایش مقاومت و زییابی سقف های شیروانی است.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

آردواز ها نوعی مصالح ساختمانی هستند که کیفیت و دوام عمر بالایی دارند و از برای محافظت و پیشگیری از ورود آب و گرد و غبار بهترین انتخاب می باشد. همچنین آردواز ها برای زیباتر کردن پوشش سقف های شیروانی و محافظت از نمای ساختمان روی پنجره و یا درب نصب می شوند. آردواز ها ترکیبی از موادی مانند سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمایی؛ آزبست و .... می باشد. ورقه های این مصالح ساختمانی به صورت پله ای و شیب دار ساخته شده و بر روی سقف خانه های ویلایی، آلاچیق ها ؛ نمای اصلی، بالا پنجره، درب ورودی و ... نصب می شوند.

قیمت آردواز در ایران سازه

ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع آردواز سقف شیروانی توانسته است جایگاه خود را در بین مشتریان تثبیت کند. در نظر داشته باشید که قیمت آردواز براساس متراژ تعیین می شود. در ایران سازه قیمت ساخت آردواز براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت مناسبی دارد.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید آردواز سقف شیروانی

آردواز در برابر نفوذ گرما و سرما و همچنین باران و .... نقش محافظتی ایفا می کند. کیفیت ساخت و استفاده از متریال مرغوب همگی از ویژگی های آردواز است که سبب می شود خرید شما هوشمندانه باشد. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس