صنایع فلزی ایران سازه

سایبان سقف شیب دار نورگیر عالی

سقف شیب دار آردواز یکی از پرفروش ترین سقف هایی است که برای ساختمان خود می توانید به کار گیرید. در نظر داشته باشید که سقف شیب دار آردواز با بهترین مصالح ساختمانی برای افزایش مقاومت و زیبایی سقف به کار می رود.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

ورقه های آردواز از ترکیبی مانند الیاف مصنوعی، سیمان، پنبه نسوز، مواد شیمایی، آزبست و آب تشکیل شده است. این ورقه ها به صورت پله ای و با شیب های متفاوت روی سقف شیروانی ساختمان ها، ویلا ها و سقف آلاچیق، بالای پنجره ها و... به کار می رود. آردواز تداعی کننده رنگ بتن است و قابلیت رنگ پذیری دارد. این مصالح ساختمانی مقاومت و دوام بالایی دارد و در برابر نفوذ هر عامل خارجی مقاومت می کند. استفاده کردن از پشم شیشه و فوم سبب می شود آردواز در برابر نفوذ گرما و سرما به خوبی عایق شود.

قیمت آردواز سقف شیروانی

سقف شیروانی آردواز به صورت پله پله به کار می رود و برای ساختمان انتخاب ایده الی است. نوع سیمانی آردواز و نوع فلزی آردواز از قیمت های متفاوتی برخوردار است. به خاطر داشته باشید که ایران سازه قیمت سقف شیروانی آردواز را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند. از این رو نیاز به پرداخت هزینه های گزاف نمی باشد.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید آردواز سقف شیروانی

سقف شیروانی آردواز می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. در عین حال در نظر داشته باشید که آردواز رنگ پذیری متنوع، مقاومت بالا و غیرقابل نفوذ در برابر آب و گرد و خاک است. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس