صنایع فلزی ایران سازه

آردواز بهترین انتخاب برای سقف خانه یا سقف درب حیاط

همیشه شمال را با باران و خانه هایی با سقف شیروانی به یاد می آوریم. اما میتوانیم این خاطرات را همیشه با خود به همراه داشته باشیم. استفاده از سقف شیروانی که با آردواز مزین شده است، می تواند گزینه مناسبی برای خانه شما باشد.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

در نظر داشته باشید که آردواز از الیاف و متریال مرغوبی ساخته می شود که این امر سبب می شود تا خانه شما در برابر بارش برف و باران ایمن باشد. با وجود این سقف شیروانی که کیفیت مناسبی دارد و به صورت رنگ های شاد می تواند به کار گرفته شود، پس د ر انتخاب سقف شیروانی با آردواز دیگر نگران نباشید. آردواز به صورت پله ای و با شیب نصب می شود و این امر سبب می شود تا دیگر برف و باران روی سقف نشنید و سبب سنگین شدن سقف نشود. همچینن رنگ های با کیفیت در ساخت آردواز سبب می شود تا در برابر نور آفتاب رنگ نبازد.

قیمت آردواز سقف شیروانی

یکی از فاکتورهای مهم در خرید سقف شیروانی این است که از متریال خوبی استفاده شده باشد. همچینن در نظر داشه باشید که باید قیمت مناسبی داشته باشد. آردواز که در ایران سازه ساخته می شود با نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی قیمت بندی می شود. دیگر خبری از قیمت های پراکنده و گزاف نیست.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید آردواز سقف شیروانی

سقف شیروانی با آردواز یکی از پرفروش ترین محصولات ایران سازه است. این محصول با کیفیت بالا و استحکام و سبکی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای سقف خانه یا سقف درب حیاط و همچنین بالای پنجره ها می باشد. برای تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com
Back to Top call us

09128700940

شماره تماس