صنایع فلزی ایران سازه

قیمت آردواز به صورت به روز در ایران سازه

آردواز از ترکیب؛ سیمان و آزبست و همچنین آب و مواد مصنوعی و شیمایی دیگر ساخته شده است که ترکیب این مواد، محصولی را ایجاد می کند که بسیار مقاوم می باشد.

سقف شیروانی آردواز در تهران-شمال

 

آردواز برای پوشش سقف های شیروانی به کار می رود. مشتریان گرامی توجه داشته باشید که آردواز به معنی سقف شیروانی نیست. بلکه برای پوشش این گونه سقف ها است. البته آردواز برای آلاچیق و یا درب حیاط و همچین بالای پنجره نیز به کار می رود. آردواز برای زیبایی پوشش سقف نمای خانه به کار می رود. شما برای اینکه بتوانید این آردواز زیبا را برای خانه خود داشته باشید کافیست با ایران سازه در تماس باشید. آردواز در لغت به معنی سنگ دگرگون شده یا ریز دانه است. که برای پروژه های بام و سقف به کار می رود. این لغت ریشه فرانسوی دارد.

قیمت حفاظ آردواز در ایران سازه

قیمت آردواز در شرکت خوش نام ایران سازه براساس ابعاد و تعداد ورقه ها متفاوت است. در واقع آردواز در ابعاد 30 در 60 سانتی متر برش می خورد و در بسته های 10 تا 17 تایی به دست مشتریان می رسد. قیمت آردواز در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. همچنین شما می توانید قیمت روز این محصول را با تماس با شماره تلفن 09127716460 بیابید.

خرید آردواز با قیمت مناسب

 

قیمت آردواز- سایبان

 

نتیجه گیری از خرید آردواز سقف شیروانی

برای پوشش سقف یا بالای درب حیاط و پنجره می توانید از ورقه های آردواز استفاده کنید. این محصول در برابر باد و باران بسیار مقاوم است. در واقع خاصیت مواد آن مانند سنگ طبیعی بوده که بسیار مقاوم در برابر شرایط نامساعد محیطی است. زیبای و طرح آردواز سبب ایجاد سبک خاصی به نمای ساختمان می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

محافظ آردواز

 

قیمت سقف شیروانی آردواز

 

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس