صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ شاخ گوزنی راهی بکر برای افزایش امنیت ساختمان

نرده دیوار شاخ گوزنی در نقش نگهبانی حاضر می شود که ایمنی خانه را دوچندان می کند. این نگهبان بی مزد در تاریکی شب تمام حواسش به حرکت افراد می باشد. مگر می شود از لابه لای میلگردهای تنیده شده در هم در نرده آهنی شاخ گوزنی فرار کرد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

راهکاری برای افزایش امنیت ساختمان شما وجود دارد. آن راهکار هم استفاده از نرده روی دیوار به طرح شاخ گوزنی است.

زیبایی، امنیت و کیفیت بالا سه صفت حفاظ شاخ گوزنی

در بین سایر سازه های فلزی برای امنیت روی دیوار، نرده شاخ گوزنی همیشه درخشیده است. زیرا این حفاظ بالای دیوار به گونه ای طراحی می شود که عبور را سخت و مشکل می کند. خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی در سایت ایران سازه یکی از راهکارهایی بوده که سبب افزایش اسایش مشتری می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

امنیت حفاظ شاخ گوزنی و تراکم حفاظ شاخ گوزنی با هم رابطه مستقیمی دارند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم و نو نیز با یکدیگر متفاوت می باشد. با توجه به تراکم و ارتفاعی که نرده شاخ گوزنی کار شده باشد، قیمت و هزینه آن نیز تغییر می کند. عکس حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه در ایران سازه انواع کارهای اجرا شده انواع حفاظ روی دیوار و همچنین نرده آهنی شاخ گوزنی قرار دارد. انواع عکس حفاظ را در سایت ایران سازه می توانید ببینید. اما چرا ایران سازه: 1. پذیرش و ارسال به سراسر کشور 2. ارائه حفاظ شاخ گوزنی نو و دست دوم 3. برشکاری منظم و ظریف 4. رنگ های الکترواستاتیک حرفه ای 5. جوشکاری با co2 6. بررسی میزان ارتفاع و تراکم مورد نظر با بازدید و مشاوره رایگان 7. تماس با شماره تلفن 09127716460

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

حفاظ دیوار شاخ گوزنی امنیت را فریاد می زند.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پرطرفدارترین نرده حفاظ دیوار است که می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. به خاطر داشته باشید که وجود حفاظ آهنی با کیفیت بالا و استحکام و مقاوم بالا سبب می شود تا هیچ راهی برای ورود سارقین باز نماند. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی خاصی که دارد اجازه عبور را نمی دهد . نرده حفاظ دیوار طرح شاخ گوزنی که طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان پیدا کند زیرا هم طرح خاصی دارد و هم از امنیت بالایی برخوردار است. به خاطر داشته باشید که نرده آهنی دیوار شاخ گوزنی توانسته است رکورد بالای فروش را بزند. زیرا کیفیت، زیبایی و قیمت مناسبی نسبت به سایر نرده محافظ های دیوار دارد.

حفاظ شاخ گوزنی چرا پرفروش است؟

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی، خریدی هوشمندانه برای شما است. نرده حفاظ شاخ گوزنی از بهترین متریال و میلگردها بهره می برد. در واقع شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه برای جلب رضایت مشتری و افزایش امنیت ساختمان از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی استفاده می کند. نرده دیوار شاخ گوزنی هم طراحی خاصی دارد که اجازه عبور را نمی دهد. زیرا شکل آن به گونه ای است که نمی توان جا پا پیدا کرد. نرده حفاظ دیوار در ارتفاع های مختلف و استانداردی مانند ارتفاع 70 سانت، ارتفاع 90 سانت و همچنین ارتفاع یک متر تا یک متر و 20 ساخته می شود. ارتفاع بلند نرده شاخ گوزنی راه عبوری برای سارقین باز نمی گذارد همچینن در نظر داشته باشید که نرده دیوار شاخ گوزنی، از میلگردهای شمشی و فولادی بسیار محکمی ساخته می شود که امکان بریدن آن ها و خم کردن وجود ندارد. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی تراکم های متفاوتی دارد. هر چه نرده شاخ گوزنی متراکم تر باشد، پس حفاظت آن نیز بیشتر است.

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

اگر به دنبال نرده حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بالا و مرغوب هستید و در عین حال وقت کافی برای خرید نرده حفاظ دیوار ندارید. می توانید خرید اینترنتی نرده حفاظ شاخ گوزنی را انجام دهید. شرکت معتبر ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده حفاظ دیوار توانسته ات جایگه ویژه ای را پیدا کند. برای خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی و اطلاع از قیمت محافظ دیوار کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشاوره رایگان و بازدید رایگان برای شما انجام می دهند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی ارزان ترین نرده دیوار

نرده دیوار شاخ گوزنی از بهترین متریال ساخته می شود. استفاده از دستگاه های جوش با کیفیت و پیشرفته و همچنین بهره مندی از دستگاه های برشکاری با ظرافت بالا سبب می شود تا نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی با کیفیت بالایی در اختیار شما قرار گیرد. شاخک های نرده شاخ گوزنی برای جوش از جوشکاری الکترود مخصوص و دوطرفه بهره می برد. به طور میانگین مقطع برش پیکان نرده 2 تا 4 سانتی متر می باشد. همچنین نمره میلگرد نیز براساس ارتفاع و خواسته مشتری قابل تغییر است. هر چه نمره میلگرد بیشتر باشد، نرده حفاظ شاخ گوزنی ضخیم تر است. معمولا در ایران سازه برای ساخت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی از میلگردهایی با شماره 10 استفاده می شود و برای هر دیواری مناسب است.

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

بهترین حفاظ دیوار ویلا و باغ نرده شاخ گوزنی است.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای دیوار ویلا و باغ انتخاب مناسبی است .این حفاظ با طرح خاص و جدیدی که دارد سبب می شود تا دیوار خانه شما زیبا جلوه کند و با طراحی خاص خود مانع از عبور سارقین می شود. این نرده به نام حفاظ ضد سرقت شاخ گوزنی نیز شناخته می شود.

خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی که به صورت اینترنتی خریداری می شود، می تواند وقت و زمان شما را صرفه جویی کند. در نظر داشته باشید که خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی به صورت اینترنتی سبب می شود تا شما انواع طرح ها و مدل ها و رنگ های مختلف نرده حفاظ را مشاهده کنید..

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

 

تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع آن؟

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های 8 – 10- 12- 15 تولید می شود. ارتفاع نرده شاخ گوزنی از 50 سانت تا 150 سانت می باشد. ارتفاع معمول برای نرده شاخ گوزنی 90 سانت می باشد

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی؟

نرده حفاظ شاخ گوزنی قیمت متنوعی دارد. قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی بر مبنای نمره میلگرد و ارتفاع میلگرد مشخص می شود. در ایران سازه قیمت ها بسیار مقرون به صرفه است زیرا براساس نرخ اتحادیه می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

 

چرا نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی؟

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از زیباترین حفاظ های دیوار است. این نرده هم امنیت ساختمان را فراهم می کند و هم کیفیت بالا ساخت دارد. همچنین زیبایی خاصی به نمای دیوار باغ یا ویلا می بخشد

نصب نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی؟

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی باید توسط تکنسین های ماهر نصب شود. شاسی و عرض شاسی باید در هنگام نصب رعایت شود. جوشکاری حرفه ای در هنگام نصب نرده شاخ گوزنی سبب افزایش امنیت ساختمان می شود.

 

امنیت نرده حفاظ شاخ گوزنی؟

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی که به نام نرده حفاظ ضد سرقت نیز شناخته می شود. به دلیل شکل و طرح خاص خود به هیچ وجه اجازه عبور با سارقین را نمی دهد. زیرا عبور از میلگردهای در هم تنیده امری غیرممکن است.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس