صنایع فلزی ایران سازه

خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی لوکس

حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ دیوار برای ساختمان های شما است. اگر به دنبال حفاظ ایمن برای دیوار ویلا یا آپارتمان و همچنین ساختمان های مسکونی و تجاری هستید، می توانید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی را انتخاب کنید. نرده حفاظ شاخ گوزنی در دو مدل لوکس پرشاخه یا پرتراکم و ارزان کم تراکم ساخته می شود. مشتریان عزیز براساس نیاز خود باید تعیین کنند که به چه نوع نرده حفاظ دیواری نیاز دارند. ساختار حفاظ شاخ گوزنی به صورتی است که سارق اگر چه حرفه ای هم باشد، با توجه به نوک تیز و شاخه های برنده و پرتراکم آن نمی تواند از روی دیوار عبور کند. حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک عامل بازدارنده برای متجاوزین محسوب می شود.

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی جهت ایجاد امنیت برای ملک های مسکونی، باغ ویلا، ملک های دولتی، تمامی محوطه هایی که به حفاظ دیوار نیاز دارند به کار گرفته می شود. حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع های مختلف از 70 سانتی متر تا 100 سانتی متر ساخته می شود. البته نرده حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع 120 سانتی متری نیز ساخته می شود. حفاظ های شاخ گوزنی براساس تراکم نیز به دو نوع کم تراکم و پرتراکم تقسیم می شوند.

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی براساس مدل و تراکم و همچنین ارتفاعی که دارد تقسیم بندی می شود. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی قیمت های متفاوتی دارد که مشتریان می توانند براساس بودجه خود یکی از انواع این نرده حفاظ را انتخاب کنند. وزن نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی روی قیمت آن تاثیر دارد. قیمت حفاظ های دیوار در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت بسیار مناسبی دارد.

لیست قیمت روز حفاظ شاخ گوزنی

 

خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی که در شرکت ایران سازه ساخته می شود به این دلیل که از بهترین متریال استفاه می شود و از جوشکاری کربن دی اکسید بهره مند می شود در نتیجه ماندگاری بالایی دارد. عمرمفید این محصول به دلیل متریال مرغوب و روش ساخت استاندارد بالا است. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی به دلیل ساختار خاص خود از ضریب امنیتی خوبی برخوردار است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و طراحی عالی

 

ارزانترین حفاظ شاخ گوزنی کدام است؟

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس