صنایع فلزی ایران سازه

محاسبه آنلاین قیمت و وزن درب حفاظ آکاردئونی

تاریخ بروز رسانی:

عرض دهنه درب پشت تا پشت چهارچوب [cm]


ارتفاع از زمین تا بالای چهارچوب [cm]


عکس حفاظ آکاردئونی
قیمت قفل:

تومان

عکس قفل مخفیقیمت دستگیره:

تومان

عکس دستگیره درب آکاردئونیقیمت نصب:

تومان


👇

رنگ کوره ای درجه یک رایگان

لکه گیری بعد از نصب رایگان

حلقه جا قفلی دو جفت رایگان

مشاوره و بازدید از محل رایگان

لولای 3 پارچه رایگان
👆بروی لینک بالا کلیک کنید👆

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی دربی مرموز که هنوز حتی اسم واقعی آن نیز رونمایی نشده است. کلمه آکاردئون کلمه ای خارجی است که وارد زبان فارسی شده و از این اصطلاح صحیح آن تعابیر زیادی از جمله درب آکاردئونی، درب آکاردئون، درب آکاردونی و درب آکاردون نیز استفاده می شود که تلفظ صحیح نام این درب، درب آکاردئونی است. در این مقاله قصد داریم مزیت ها و معایب درب آکاردئونی فلزی و انواع آن را با هم مرور کرده و در نهایت بهترین سازنده انواع این درب را نیز به شما معرفی نماییم.

 

نرده آکاردئونی

 

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

درب آکاردئونی چیست؟

درب فلزی آکاردئونی یک درب مشبک فلزی است که از آن برای جلوگیری از ورود افراد به داخل ساختمان ها در انواع ساختمان های اداری، مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. درب فلزی آکاردئونی در واقعیت محافظ اصلی ساختمان و خانه های شما است. این درب خود را پیشگام همه خطرها قرار داده و عبور از آن از میان سارقان ممنوع خواهد بود. در ادامه متن درباره مزیت ها و قابلیت های این درب فلزی بیشتر صحبت خواهیم کرد. درب آکاردئونی فلزی نقش یک پیشگام را در خانه شما ایفا نموده و خود را به عنوان نفر اول در راه مقابله با جبهه دشمن قرار می دهد. از این رو عبور از این درب فلزی می تواند به معنای نفوذ بیگانگان به ورودی اصلی ساختمان شما بوده و هزینه های زیادی روی دست شما باقی بگذارد. اهمیت امنیت درب فلزی آکاردئونی دقیقا در همین نقطه مشخص می شود.

 

حفاظ آکاردئونی درب ساختمان

انواع حفاظ آکاردئونی

 

نرده فلزی آکاردئونی در ابعاد و اندازه های مختلف و البته در انواع مختلف ساخته و در اختیار کاربران قرار می گیرد. تنوع ساخت درب آکاردئونی در سال های اخیر در میان صنعت گران این عرصه به قدری زیاد شده است که دیگر حتی شناخت برخی از آنها برای خود صنعت گران هم مقدور نیست. درب فلزی آکاردئونی اما بیشتر در دو نوع عمده زیر ساخته می شود. حفاظ فلزی آکاردئونی فلزی دو لوزی اگر به شکل ظاهری روی درب فلزی آکاردئونی دقت نموده باشید، طرح های روی آن به شکل گل و لوزی های زیبایی درآمده که البته این روش بیشتر جنبه امنیتی درب را بالا برده و در درجه دوم امنیت آن را ارتقاء می بخشد. نوع دو گل درب آهنی آکاردئونی هم از نظر قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی بوده و هم از نظر امنیت می تواند کیفیت قابل قبولی را برای شما ایجاد نماید. حفاظ فلزی آکاردئونی سه لوزی یا سه گل نرده آکاردئونی سه لوزی و سه گل سه خوشه گل متفاوت در ارتفاع خود دارا می باشد. یک از منظر زیبایی و وجاهت می توان این درب را با نوع قبلی مورد مقایسه قرار داد و دوم از نظر امنیت ناشی از وجود آن در جلوی خانه شما است که تفاوت های عمده این دو درب را از نظر کیفیت بیان می دارند. نکته وسمی که شما باید در هنگام انتخاب بین نرده آهنی درب آپارتمان آکاردئونی سه لوزی و درب آکاردئونی دو لوزی در نظر داشته باشید، تفاوت قیمتی این دو است. قاعدتا نوع حفاظ آکاردئونی سه گل به دلیل آهن بیشتر مورد استفاده در آن و البته سختی ساخت، قیمت بیشتری و هزینه بیشتری را می طلبد. درب آکاردئونی سه گل محبوب ترین نوع نرده آهنی آکاردئونی در میان کاربران است

 

مزیت های نرده آهنی فلزی آکاردئونی

 

درب آکاردئونی برای محافظت از درب خانه های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد . امنیت آن را بالا می برد. برای افزایش امنیت در واحد های تجاری بهترین گزینه بوده و به راحتی و بدون صرف وقت زیاد می توان از آن استفاده کرد. برای انواع واحدهای اداری نیز می توان از درب فلزی آکاردئونی استفاده کرد. نرده فرفورژه آکاردئونی به لحاظ داشتن قابلیت جمع شوندگی کمترین فضای لازم را گرفته و از نظر فضا هم هیچ نگرانی برای آن وجود نخواهد داشت. چارچوب درب فلزی آکاردئونی در صورت لزوم به صورت کامل جمع شده و در عرض ورودی خانه شما نیز تاثیر منفی نخواهد داشت.

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

قیمت درب آهنی آکاردئونی

در برآورد قیمت درب آکاردئونی چند عامل تاثیر مستقیم و مضاعف دارند. هزینه ساخت و نصب و هزینه آهن آلات و ابزار یراق مورد استفاده برای آن این عوامل می باشند. اما آیا روشی برای بهینه سازی قیمت تمام شده درب آهنی نگهبان آکاردئونی وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است. یک سازنده با تجربه و کاربلد که با چند و چون کار آشنا باشد می تواند در این بهینه سازی دید خوبی داشته باشد. قیمت درب آکاردئونی در درجه اول تحت تاثیر میزان آهن مورد استفاده برای ساخت آن می باشد. وزن این آهن نیز در استفاده از اندازه های مختلف نبشی ها و ابعاد می تواند تغیر کند. یک سازنده با تجربه مانند آهن سازان با بیش از 40 سال تجربه در ساخت درب آکاردئونی این امکان را برای شما فراهم خواهد نمود تا میان امنیت کافی و لازم و میزان آهن مورد استفاده بهینه ترین حالت را برای خود داشته باشید.

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

حفاظ آهنی محکم آکاردئونی یا درب ضد سرقت؟

 

درب آهنی آکاردئونی و درب ضد سرقت وظیفه و هدف یکسانی دارند و آن هم حفاظت از ورود افراد متفرقه به داخل ساختمان شما است. اما دو تفاوت عمده باعث می شود تا استفاده از هر دوی آنها بدون توجه به وجود یا عدم وجود دیگری لازم باشد. قیمت بالای درب ضد سرقت باعث می شود حتی رسیدن سارقین به پشت این درب و ایجاد آسیب به آن شما را با هزینه های بسیار زیادی روبرو سازد. بازسازی و یا خرید یک درب ضد سرقت نو هزینه ای بس سنگین برای شما خواهد بود. از این گذشته درب آکاردئونی فلزی نیز یک درب ضد سرقت محسوب می شود و ترکیب آن با درب ضد سرقت خانه شما امنیت را دو برابر بیشتر از حالت معمولی خواهد نمود. از این نظر استفاده همزمان از درب ضد سرقت و درب فلزی آکاردئونی می تواند همه چیز را از نظر امنیت برای خانه شما تمام شده تلقی نماید. از این رو داشتن هر کدام از انواع این دو درب تاثیری روی انتخاب دومی و استفاده از نوع دوم نخواهد داشت.

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

نرده درب آپارتمان آکاردئونی دست دوم

 

خرید نرده آکاردئونی دست دوم نکات منفی و مثبت خاص خود را دارد. در وهله اول قیمت درب آکاردئونی دست دوم به عنوان مزیت اصلی آن شناخته شده و بهترین انگیزه برای تهیه آن می باشد. در خرید درب آکاردئونی دست دوم احتمالا شما دیگر نیازی به پرداخت اجرت ساخت به فروشنده و نصاب نبوده و تنها هزینه نصب و قیمت خود درب را آن هم با ضریب کمتر نسبت به حفاظ فلزی آکاردئونی نو پرداخت خواهید نمود. این مزیت اما نباید برای شما گول زننده باشد. قیمت حفاظ آپارتمان آکاردئونی دست دوم تنها مزیت آن است. از نظر امنیت و استحکام این درب مشکلاتی را با خود به همراه دارد. از این نظر باید دقت داشته باشید تا در زمان خرید سازنده شما موارد امنیتی لازم را نیز روی این درب پیاده سازی نموده تا شما از این نظر با مشکلی روبرو نشوید.

 

استانداردهای ساخت درب آکاردئونی

 

ساخت انواع درب نگهبان آکاردئونی استانداردهای مختلفی را می طلبد. همه این استانداردها و خواص تنها برای افزایش ایمنی و راحتی استفاده از آن به کار می روند. ریل مورد استفاده برای این درب فلزی باید به گونه ای طراحی شده باشد که هیچ فضایی را اشغال نکرده و قابل جمع شدن باشد و از این گذشته خود درب به راحتی روی آن حرکت کند. فاصله گل ها و اندازه نبشی ها و آهن های مورد استفاده در این درب فلزی همگی باید دارای حداقل هایی باشد تا بتوانید به خیال راحت امنیت خانه خود را به آن بسپارید. در هنگام مراجعه برای خرید درب آکاردئونی و یا ساخت آن باید این معیارها را از سازنده درخواست کرده و حتما قبل از به اتمام رسیدن قرارداد به صورت کامل آنها را بررسی نمایید. نبود این استانداردها در ساخت درب فلزی آکاردئونی می تواند تمام هزینه های شما را به باد داده و آن را تبدیل به دربی بی مصرف نماید. از آن گذشته درب فلزی آکاردئونی مسئول تامین امنیت خانه شما نیز بوده و استفاده از یک درب فلزی آکاردئونی می تواند هزینه های جبران ناپذیر دیگری نیز روی دست شما باقی بگذارد.

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

قفل مخفی حفاظ فلزی آکاردئونی

 

راه های ورود سارقان از درب نگهبان آکاردئونی به چند دو صورت ثابت می باشد. اولین روش استفاده از قیچی آهن بر برای بریدن میله های این درب و جدا نمودن آن از شاسی اصلی می باشد که در بند قبل درباره اهمیت این ساختارها در ساخت درب آکاردئونی صحبت نموده و راهکارهای آن را نیز با هم مرور نمودیم. رعایت استانداردهای ساخت درب آهنی آکاردئونی می تواند تمام این نگرانی ها را در وجود شما از بین ببرد. اما قفل مخفی درب آکاردئونی دومین روش ورود سارقان از این درب است. این قفل باید به نحوی در درب فلزی نگهبان خانه شما تعبیه شود که امکان دسترسی به آن برای سارقان به حداقل رسیده و باز کردن آن به این راحتی ها نباشد. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی کلید و قفل سازی در سال های اخیر این مزیت را برای ساخت قفل مخفی نرده آکاردئونی ایجاد نموده است تا این درب با بالاترین میزان کارایی و امنیت به دست مشتری برسد.

 

بهترین سازنده درب آکاردئونی تهران

 

صنایع فلزی ایران سازه با بیش از 40 سال تجربه و با داشتن بالاترین امکانات ممکن بهترین ها را در ساخت و نصب درب آکاردئونی برای شما فراهم خواهد نمود. امنیتی مثال زدنی در کنار کیفیت و زیبایی مشخصه های اصلی درب آکاردئونی صنایع فلزی آهنسازان می باشد. با 09128700940 یا 09127716460 با ما در تماس باشید.

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

نرده فلزی آکاردئونی

 

درب آکاردئونی یکی از انواع محافظ خانه های امروزی است که لزوم استفاده از آن دیگر بر کسی پوشیده نیست. استفاده از درب فلزی آکاردئونی می تواند امنیت خانه شما را چندین برابر نماید. اما کدام یک از انواع درب آکاردئونی برای شما مناسب خواهد بود و این وظیفه را باید به کدام سازنده بسپارید؟ یکی از مهم ترین ملاک ها در داشتن بهترین درب فلزی آکاردئونی بهره جستن از یک سازنده باتجربه و کاربلد است. این ترفند شما را چندین قدم جلوتر از سایرین قرار خواهد داد. یک سازنده خوب و با تجربه با نقطه ضعف های احتمالی این نرده فلزی آشنا بوده و آنها را در هنگام ساخت برای شما برطرف خواهد کرد. استفاده از یک سازنده با تجربه می تواند همه مزیت های موجود در نرده فلزی آکاردئونی را برای شما فراهم آورد. دیگر نگران امنیت خانه خود نخواهید بود.

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

بهترین سازنده درب آکاردئونی در تهران

 

صنایع فلزی ایران سازه با تجربه چند ده ساله خود پروژه های زیادی را برای انواع خانه های مسکونی، تجاری و اداری اجرا نموده و در حال حاضر با امکاناتی که در اختیار دارد، می تواند بالاترین سطح اطمینان و امنیت را برای شما فراهم آورد. کاربران اگر سوال و ابهامی درباره درب آکاردئونی دارند می توانند از طریق شماره تماس 09127716460 با کارشناسان ما در تماس باشند. انواع مختلفی از نرده فلزی آکاردئونی وجود دارد که باید متناسب با ویژگی هایی که لازم دارید، یکی از انواع آن را انتخاب نمایید. استفاده از مواد و متریال ضعیف و دست دوم یکی از ترفندهایی است که بسیاری از افراد و سازنده ها برای کاهش هزینه ها از آنها استفاده می نمایند. اما چنین روش هایی نیاز به استفاده از ترفندهای خاص و استانداردهایی بوده تا امنیت آن تضمین شود.

 

نرده فلزی سه گل پرطرفدارترین نرده فلزی آکاردئونی

 

قیمت نرده آکاردئونی

 

نرده سه گل یکی از انواع درب فلزی آکاردئونی است که طرفداران زیادی داشته و می تواند بالاترین میزان امنیت را برای کاربران فراهم آورد. البه انواع دیگر دب آکاردئونی نیز وجود دارند که می توانند در مواقع لزوم به کار آیند. علاوه بر همه موارد گفته شده برای درب فلزی آکاردئونی نحوه نصب آن نیز باید مورد توجه قرار گیرد. نصب نرده فلزی آکاردئونی باید به صورت استاندارد انجام پذیرد. هیچ فضایی از درب اصلی خانه نباید با این نرده فلزی اشغال شده و ورودی نباید کوچکتر شود. از آن گذشته قفل ایمنی و مخفی درب فلزی آکاردئونی هم باید به طرز ماهرانه ای در آن قرار گیرد.

 

حفاظ درب آکاردئونی

 

حفاظ آکاردئونی را می توان به عنوان بهترین حفاظ درب آپارتمان دانست. بسیاری از افرادی که از درب های ضد سرقت و مواردی از این قبیل استفاده می نمایند، در تصوری غلط دیگر سراغ حفاظ آکاردئونی نرفته و آن را یک هزینه اضافی می دانند. پرداخت قیمت درب آکاردئونی اما هزینه ای است که می تواند در حفظ سرمایه های گران قیمت شما در خانه بسیار مثمر ثمر باشد. از این رو هیچ گاه استفاده از تجهیزات امنیتی خانه خود را پشت گوش نینداخته و آن را نادیده نگیرید. استفاده از حفاظ درب آکاردئونی اکثریت سارقان را مستاصل کرده و باعث شده تا دیگر بسیاری از نگرانی ها در این باره از بین برود. حضور یک حفاظ درب آکاردئونی در جلوی درب آپارتمان شما به راحتی خانه شما را از یک گزینه محتمل برای دزدی و سرقت تبدیل به گزینه ای بعید و دور از دسترس برای سارقان می نماید. همین مزیت می تواند دلیلی بر استفاده از حفاظ آکاردئونی باشد.

 

قیمت درب آکاردئونی

 

بهره گیری از یک سازنده خوب می تواند بالاترین میزان کیفیت حفاظ آکاردئونی را برای شما ایجاد نماید. یک استاکار حرفه ای و کاربلد علاوه بر بهینه کردن قیمت درب آکاردئونی می تواند بالاترین میزان امنیت آن را نیز برای شما ایجاد کند. اتفاقی که بسیاری از افراد در آن کاملا برعکس عمل می نمایند. یک سازنده کاربلد می تواند با انتخاب بهینه مواد و متریال و نسبت های آنها، در عین ایمنی لازم بهترین قیمت درب آکاردئونی را نیز برای شما رقم بزند. صنایع فلزی ایران سازه با سال ها تجربه در این زمینه و داشتن چندین کارگاه در اطراف تهران بالاترین میزان امکانات را در اختیار شما قرار خواهد داد. برای بازدید از امکانات ما می توانید با ما با شماره تماس 09127716460 در تماس باشید. کارشناسان ما همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه خواهند بود.

 

قیمت نرده آکاردئونی
ساخت حفاظ آکاردئونی: انواع حفاظ آکاردئونی هر کدام قیمت متفاوت و نحوه ساخت متفاوتی دارا می باشند. برای داشتن بهترین درب حفاظ آکاردئونی حتما باید با یک متخصص در این باره مشورت نمایید. حفاظ آکاردئونی مغازه، حفاظ آکاردئونی پنجره های قدی و حفاظ آکاردئونی ساختمان اداری و یا مسکونی با هم متفاوت بوده و از انواع مختلفی برای آن استفاده می نمایند. از این رو حتما باید با نظر یک متخصص نسبت به انتخاب آن اقدام نمایید. استفاده از تجهیزات دست دوم برای داشتن حفاظ آکاردئونی دست دوم هم یکی دیگر از ترفندهایی است که بسیاری از سازنده ها از این ترفند استفاده می نمایند. البته در این مواقع باید مراقب باشید تا در کیفیت و کارایی آن اختلالی پیش نیاید. بسیاری از سازنده ها تنها به دلیل نداشتن امکانات لازم دست به این کار می زنند که نشان از ضعف آنها خواهد بود.

 

سوالات رایج در مورد حفاظ آکاردئونی

در این قسمت در مورد سوالات رایج حفاظ آکاردئونی مطالبی را بیان می کنیم.

امنیت درب آکاردئون چقدر است؟

درب آکاردئون از درب هایی است که حفاظ ساختمان را تامین می کند. حفاظ آهنی آکاردئونی با توجه به اینکه از متریال مطلوب استفاده می شود غیر قابل نفوذ است زیرا برش نمی خورد و همچنین قابل خم شدن هم نمی باشد.

انواع درب آکاردئونی؟

1. درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی خم مقاوم 2. درب آکاردئونی مدل پیچ 3. درب آکاردئونی مدل ایتالیایی 4. درب آکاردئونی 4 لوزی مقاوم شده 5. درب آکاردئونی 3 گل با 4 لایه پرچ مخفی دوبل 6. درب آکاردئونی 5 گل یا تمام گل با 4 لایه مخفی پرچ 7. درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی 8. درب آکاردئونی 4 لایه طرح دار سلطنتی 9. درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی 4 لایه طرح دار سلطنتی

رنگ درب آکاردئونی چه رنگی است؟

درب آکاردئونی که درب کشویی نیز نامیده می شود از رنگ های الکترواستاتیک بهره می برد.

قیمت درب آکاردئونی چقدر است؟

درب آکاردئونی براساس مدل و همچنین وزن و اندازه ای که دارد، تعیین می شود. هزینه ساخت و نصب درب اکاردئونی در ایران سازه را می توانید از کارشناس فروش ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 دریافت کنید.

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس