صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

سقف شیروانی آردواز

آردواز چیست و چه کاربردی در ساختمان سازی امروز دارد؟ آیا استفاده از سقف شیروانی آردواز توجیه علمی و اقتصادی برای سازند ه و کسی که به دنبال یک سقف شیروانی مناسب برای خانه خود است دارد؟ مصالح ساختمانی جدید وقتی وارد بازار می شوند، همیشه سؤالاتی با خود به همراه دارند که پاسخگویی به این سوالات می تواند راهنمای بسیار خوبی برای استفاده کنندگان از این مصالح باشد. راهنمای جامع و کامل زیر تمام ابهامات شما را درباره سقف شیروانی آردواز برطرف خواهد نمود.

حفاظ آردواز

مواد سازنده آردواز

سقف شیروانی آردواز از جمله جدیدترین مصالح ساختمانی محسوب می شود. آردواز از ترکیبی متفاونت از سیمان، آزبست و برخی مواد و الیاف های طبیعی ساخته می شود. هر کدام از مواد سازنده آردواز مشخصات و ویژگی های خاص خود را دارند. در محصول نهایی ویژگی های هر کدام از این اجزای سازنده با هم جمع شده و در نهایت منجر به تولید یکی از بهترین و پیشرفته ترین مصالح ساختمانی در ساختمان های امروزی شده است. یکی از مهم ترین بخش هایی که در مصالح ساختمانی جدید مانند سقف شیروانی آردواز شاهد آن هستیم، کیفیت بالاتر به همراه راندمان بالا و زیبایی است. در حال حاضر کمتر کاربری به دنبال استفاده از مصالح ساختمانی معمولی است. بدون زیبایی و جذابیت های ظاهری مخصوصاً مصالحی که در نمای ساختمان به کار می روند، هیچ شانسی برای موفقیت ندارند و آردواز نیز این زیبایی را در خود دارا می باشد.

آردواز سقف قیمت

کاربردهای سقف شیروانی آردواز

سقف شیروانی آردواز دارای کاربردهای بسیار زیادی است که شنیدن این موارد می تواند انگیزه شما را برای استفاده از آن به حداکثر برساند. موارد زیر از مهم ترین کاربردهای آردواز در ساختمان های امروزی هستند.

قیمت آردواز سقف شیروانی

آیا استفاده از آردواز مقرون به صرفه است؟

قیمت آردواز و هزینه های ساخت و نصب آن نیز یکی از عوامل بسیار مهمی است که می تواند روی انتخاب شما تاثیر داشته باشد. اما آیا استفاده از آردواز با قیمتی که در حال حاضر برای آن لحاظ شده، منطقی و اقتصادی می باشد؟ آردواز دارای طول عمر بسیار زیادی است. استفاده از یک مصالح ساختمانی معمولی هر چند ارزان تر از آردواز نیاز به هزینه های اضافی در سال های بعدی برای نگهداری آن خواهد داشت. از این رو برای محاسبه هزینه های مصالح ساختمانی معمولی باید هزینه های نگهداری و نصب بالای آن را نیز در نظر داشته باشید. آردواز قبل از قرارگیری در سقف شیروانی به اندازه های دلخواه تنظیم شده و به راحتی روی آن نصب می شود و سختی زیادی برای نصب آن نخواهید داشت. از آن گذشته شما می توانید برای سال های بسیار زیاد، بدون هیچ هزینه ای آردواز را روی سقف خانه خود داشته باشید. از این رو است که می توانیم ادعا کنیم که آردواز حتی می تواند مقرون به صرفه تر از مصالح قدیمی و سنتی نیز باشد.

انواع کاربرد آردواز

استفاده برای محافظت از سقف شیروانی ساختمان

یکی از مهم ترین جنبه های استفاده از آردواز در زیبا سازی و حفاظت از سقف های شیروانی خانه ها است. این سقف شیروانی دارای جذابیت های بسیاری زیادی است. این جذابیت آردواز تا جایی رسیده است که در برخی از کشورهای مدیترانه ای از آن برای زیبای سقف خانه های مناطق تاریخی و توریستی استفاده می شود. وقتی شما محو تماشای زیبایی خانه های روستایی شیک و شبیه به هم مخصوصاً در کشورهای همسایه دریای مدیترانه هستید، در واقع این آردواز است که در جلو چشمان شما ظاهر شده است. آردواز با کیفیتی که دارد می تواند برای سال های بسیار زیادی به عنوان یک محافظ درجه یک سقف خانه شما ایفای نقش نماید.

استفاده از آردواز برای محافظت از نمای ساختمان

ترکیباتی که در آردواز وجود دارد می تواند نمای ساختمان شما را نیز در برابر باران و عوامل طبیعی آسیب زا، محافظت نماید. استفاده از این نوع سقف شیروانی برای محافظت از نما چندی است که در کشور ما نیز رواج پیدا کرده است. بالا بودن راندمان آردواز استفاده از آن را کاملا توجیه پذیر می نماید. در واقع آردواز این شرایط را برای شما فراهم می آورد تا در طولانی مدت بتوانید بدون هزینه محافظت و ایمنی اضافی، سقف و نمایی زیبا و جذاب در اختیار داشته باشید.

استفاده از آردواز برای محافظت از پنجره و سایر تجهیزات

سایه بان پنجره و کولر علاوه بر جلوگیری از تابش مستقیم نور به این تجهیزات باعث می شود که باران نیز عکس العمل منفی روی آن نداشته باشد. استفاده از آردواز برای محافظت از پنجره و کولر در ساختمان شما دو نتیجه مهم و دو هدف مهم را برای شما به دنبال خواهد داشت. در وهله اول از نظر ایمنی دیگر شما هیچ نگرانی بابت آسیب های احتمالی ناشی از آب و هواهای مختلف روی این تجهیزات خواهید بود. در درجه دوم هم دیگر شما نیاز نیست نگران از بین رفتن زیبایی خانه خود در این قسمت های ساختمان باشید. سایبان های معمولی با هر کیفیتی که باشند، زیبایی نمای ساختمان شما را هدف قرار داده و تأثیری منفی روی بیننده می گذارند. حال استفاده از آردواز برای سایبان پنجره می تواند زیبایی ساختمان شما را چندین برابر نماید.

استفاده از آردواز برای سقف پارکینگ حیاط

خانه های ویلایی هم در شهرهای بزرگ و هم در شهرهای کوچک معمولاً دارای پیلوت نبوده و پارکینگ این خانه ها در حیاط تعبیه می شود. همیشه یکی از دغدغه های اصلی کاربران این خانه ها استفاده از تجهیزات مناسب برای سایبان و مسقف نمودن پارکینگ ها دارد. استفاده از تجهیزات فلزی علاوه بر هزینه های زیاد در زمان خرید و هزینه های نگهداری بالا، کیفیت لازم را برای کاربر فراهم نمی آورد. سقف شیروانی آردواز می تواند یک گزینه بسیار عالی برای مسقف نمودن پارکینگ ساختمان های ویلایی باشد. استفاده از آردواز علاوه بر تأمین امنیت و سایه برای ماشین های گران قیمت، زیبایی حیاط شما را نیز چند برابر کرده و آن را تبدیل به یکی از زیبایی های توریستی منطقه شما خواهد کرد. هر بیننده ای با دیدن این صحنه زیبا و جذاب مجذوب تماشای حیاط خانه شما نیز خواهد شد.

استفاده از آردواز برای سقف شیروانی آلاچیق

آلاچیق ها یکی از پر استفاده ترین کاربری ها را در حیاط ساختمان های امروزی دارند. استفاده از فضای زیر آن برای چند دقیقه آرامش و نوش جان نمودن یک فنجان چای می طلبد که از یک مصالح درجه یک و ایده آل مانند آردواز برای ساخت آن استفاده شود. زیبا و بی نقص بودن آردواز باعث می شود که آرامش شما در آلاچیق دوست داشتنی خانه تان در کنار خانواده چندین برابر قبل باشد. اتفاقی که برای رسیدن به آن در شرایط معمولی و در فضای بیرون هزینه های بسیار زیادی را لازم خواهید داشت.

آردواز سقف قیمت

استفاده از آردواز بر روی سر در خانه ها

از سر درهای قدیمی و از مد افتاده خسته شده اید؟ آیا سر درهای قدیمی زیبایی و جذابیت مورد نیاز شما را در جلوی ساختمان خانه شما ایجاد می نمایند؟ آردواز می تواند همه این مشکلات را به راحتی برای شما حل نماید. این ماده به علت مزیت هایی که در بالا به آنها اشاره شد، می تواند در سقف سردر خانه شما به کار رفته و ابهت آن را چندین برابر بیشتر از قبل کند.

استفاده از آردواز برای سقف حیاط خلوت

یکی از دغدغه های بسیار بزرگی که هم سازنده ها و صاحبان طبقه اول ساختمان های مسکونی با آن روبرو هستند، ایجاد سقف در حیاط خلوت خانه ها است. سقفی که علاوه بر پوشش کامل حیاط خلوت، زیبایی آن را نیز کور نکرده و مانع تابش نور به داخل آن نیز نشود. اگر شما فضای کافی برای این کار داشته باشید می توانید در قسمت عمده حیاط خلوت خانه خود مانند یک آلاچیق از سقف شیروانی آردواز استفاده نمایید.

یکی از دغدغه های بسیار بزرگی که هم سازنده ها و صاحبان طبقه اول ساختمان های مسکونی با آن روبرو هستند، ایجاد سقف در حیاط خلوت خانه ها است. سقفی که علاوه بر پوشش کامل حیاط خلوت، زیبایی آن را نیز کور نکرده و مانع تابش نور به داخل آن نیز نشود. اگر شما فضای کافی برای این کار داشته باشید می توانید در قسمت عمده حیاط خلوت خانه خود مانند یک آلاچیق از سقف شیروانی آردواز استفاده نمایید. با مشاهده سقف شیروانی آردواز در حیاط خلوت خانه خود به یاد یک پارک جنگلی زیبا و آرام افتاده و لحظات بسیار شادی را در این قسمت از خانه خود سپری خواهید نمود.

یکی از دغدغه های بسیار بزرگی که هم سازنده ها و صاحبان طبقه اول ساختمان های مسکونی با آن روبرو هستند، ایجاد سقف در حیاط خلوت خانه ها است. سقفی که علاوه بر پوشش کامل حیاط خلوت، زیبایی آن را نیز کور نکرده و مانع تابش نور به داخل آن نیز نشود. اگر شما فضای کافی برای این کار داشته باشید می توانید در قسمت عمده حیاط خلوت خانه خود مانند یک آلاچیق از سقف شیروانی آردواز استفاده نمایید. با مشاهده سقف شیروانی آردواز در حیاط خلوت خانه خود به یاد یک پارک جنگلی زیبا و آرام افتاده و لحظات بسیار شادی را در این قسمت از خانه خود سپری خواهید نمود.

حفاظ آردواز

مزیت های استفاده از آردواز

• طول عمر بسیار بالا • محافظت از نمای ساختمان در برابر باران و سایر عوامل طبیعی • محافظت از نمای ساختمان در برابر کثیف شدن و نشست گرد و غبار • افزایش زیبایی نمای ساختمان • جلوگیری از نفوذ آب این ها از جمه مزیت های اصلی و عمده سقف شیروانی آردواز در ساختمان های امروزی هستند که در برخی موارد می توانند مزیت های خاصی را برای ساختمان های خاص نیز به دنبال داشته باشند. اما همین مزایا به اندازه کافی آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین مصالح ساختمانی سقف شیروانی نموده است.

آردواز سقف درب حیاط

یک ویژگی منحصر به فرد

یکی از مزیت های اصلی آردواز برای ساختمان شما تبدیل نمودن آن به یک جاذبه توریستی در منطقه خواهد بود. این وسیله خانه شما را کاملا منحصر به فرد و خاص جلوه داده و از این پس همه شهر این منطقه از شهر را با خانه شما خواهند شناخت.

استفاده از آردواز خانه شما را تبدیل به یکی از خانه های ویلایی زیبای لب دریای خزر نیز خواهد نمود. با آردواز شمال را به شهر خود خواهید برد. استفاده از آردواز در شهرهای شمالی به دلیل مقاومت بالایی که این مصالح در برابر رطوبت و آب باران دارد، بسیار رواج پیدا کرده است.

صنایع فلزی ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه ساخت مصالح ساختمانی به روز مانند انواع حفاظ آهنی دیوار و پنجره مفتخر است که بهترین پروژه های آردواز را در شمال و شهرهای بزرگ کشور اجرا نموده و هم اکنون بهترین مشاور در این زمینه برای شما خواهد بود.

با شماره تماس 09127716460 همیشه آماده پاسخ گویی به سوالات شما در این زمینه هستیم.

قیمت آردواز سقف پنجره

آردواز چیست؟

به انواع سقف شیروانی برای درب ورودی که از درب در مقابل افتاب و برف و باران محافظت میکند آردواز گویند.

آردواز چند نوع دارد؟

جدا از طراحی انواع آردواز با اشکال مختلف آردواز به مدل های یک پله دو پله وسه پله تقسیم بندی می شوند.

محاسبه قیمت آردواز به چه صورتی است

قیمت آردواز را میتوان بر مبنای متر طول یا متر مربع محاسبه نمود همچنین میتوان بر حسب وزن نیز بر آنقیمت گزاری نمود.

طریقه سفارش سقف آردواز چگونه است؟

از طریق مشاوره تلفنی رایگان با کارشناس صنایع فلزی ایران سازه وهمچنین درخواست اعزام کارشناس به محل میتوان سقف شیب شیروانی مورد نظر خود را سفارش دهید.

سردرب حیاط شیک را برای خانه انتخاب کنید.

سردرب ویلایی شیک و زیبا می تواند نمای درب خانه شما را شیک و زیبا جلوه دهد. در نظر داشته باشید که سردرب های خاص و مدرنی در ایران سازه موجود است که توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین مشتریان پیدا کند. سردرب خانه مدرن و خاص با طراحی بی نظیر سبب می شود تا جلوه ویژه ای برای خانه خود داشته باشید. سردرب خانه مسکونی و ویلایی اگر خاص و جذاب انتخاب شود، می تواند از دوردست ها ببنیده را به سمت خود مجذوب کند. زیبایی منحصر به فرد سردرب حیاط ویلایی سبب می شود تا ارزش نمای خانه شما افزایش یابد.

مزیت های بهره مندی از سردرب حیاط ویلایی شیک

سردرب حیاط ویلایی با ایده پردازی هایی جالبی که برای طراحی آن انجام می شود، می تواند شمایل خاصی را به خانه شما ببخشد. در نظر داشته باشید که شکل ظاهری خیره کننده سایه بان های درب حیاط یکی از فاکتورهایی است که برای خرید آن مد نظر قرار می گیرد. از جمله فاکتورهای مهم برای گزینش و خرید سردرب ویلایی شیک این است که: 1. نورگیر و باران گیر است. با وجود سردرب ویلایی می توانید درب حیاط را در برابر بارش برف و باران در امان نگاه داشن. مشخصه نورگیر بودن آن نیز بسیار مهم است و سبب می شود تا نهایت استفاده را از آن برد و نور آفتاب به رنگ درب ویلایی لطمه وارد نکند. 2. سبکی وزن سردرب ویلا 3. پوششی مقاوم با طراحی جذاب برای پیشگیری از آلودگی درب حیاط. انواع مختلف سردرب حیاط موجود است. از جمله متنوع تری سردرب حیاط به کار رفته ، سردرب شیروانی است. شیروانی که با محصولاتی همچون آردواز تهیه می شود می تواند نمای درب خانه را بسیار منحصر به فرد جلوه دهد و ظاهری خیره کننده به ارمغان آورد. شیروانی سردرب حیاط یکی از انتخاب های اکثر مشتریان است. زیرا طراحی خاص، ظاهر شیک و رنگ های متعدد و شیب دار بودن آن سبب می شود تا یکی از پرفروش ترین های سردرب حیاط باشد. سردرب شیروانی مانند سقف کاذب برای درب ورودی منزل عمل می کند و میتواند درب حیاط ونمای ساختمان را در برابر آلودگی و بارش برف و باران در امان نگه دارد و از این رو بهترین گزینه برای پوشش درب حیاط است. سردرب شیروانی یکی از پرفروش ترین سردرب حیاط و ویلا است. این سردرب زیبایی خاصی را به نمای ساختمان می بخشد و از این رو شما می توانید با وجود این سردرب حیاط خاص و زیبا خانه خود را زیباتر از سایر خانه های موجود در محل، نمایید. سردرب حیاط شیروانی با آردواز یکی از گزینه های عالی برای خرید است. زیرا این سقف شیروانی هم قیمت مناسبی دارد و هم اینکه رنگ و طراحی متعددی داشته و هر بودجه ای می تواند از آن بهره مند شود.

قیمت آردواز سقف پنجره

بهترین سردرب حیاط از چه متریالی ساخته می شود؟

سردرب حیاط آردواز یا سردرب فرفروژه می تواند نمای خانه شما را شیک و زیبا تر جلوه دهد. اما سردرب حیاط بسته به نظر مشتری تعیین می شود.

قیمت سردرب حیاط چقدر است؟

سردرب حیاط قیمت های مناسبی دارد. اگر از شرکت ایران سازه اقدام به خرید کنید، می توانید با قمیت مناسب سردرب ویلایی فرفورژه یا سردرب شیروانی را خریداری کنید.

کیفیت سردرب ویلایی شیروانی چگونه است؟

سردرب حیاط شیروانی که با آردواز ساخته می شود، می تواند رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم کنید. البته در ایران سازه برای انواع مختلف سردرب از بهترین متریال بهره مند می شود.

کیفیت ساخت سردرب ویلایی در ایران سازه؟

در ایران سازه از بهترین متریال و بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های جوش برای ساخت سردرب حیاط استفاده می شود. استفاده از دستگاه های جوش و دستگاه های برشکاری و دستگاه های رنگ کاری با کیفیت برای ساخت سردرب حیاط استفاده می شود.

طرح های سردرب حیاط در ایران سازه؟

در ایران سازه می توانید انواع متنوع از نظر مدل و رنگ سردرب حیاط را مشاهده کنید. با تماس با شماره تلفن 09127716460 تصاویر و اطلاعات لازم را کسب کنید.

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس