صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نصب نرده حفاظ پنجره دوجداره

نرده حفاظ پنجره یک محافظ ایمن است که برای جلوگیری از ورود سارقین می توانید از آن استفاده کنید. انواع حفاظ پنجره از جمله حفاظ فرفورژه و طرح حفاظ پنجره استیل برای ساختمان شما در ایران سازه با کیفیت عالی ساخته می شود که شما می توانید هر یک از این حفاظ ها را که نیاز دارید. حفاظ پنجره مدرن و دوجداره نوعی نرده آهنی که از تعدادی پروفیل یا چندین تکه از فلز که می تواند آلومینیوم باشد یا آهن یا فولاد ساخته می شود. انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت.

قیمت نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره علاوه بر زیبایی، امنیت خانه را تضمین می کند. برای جلوگیری از ورود سارقین کافیست نرده مستحکم پنجره در خانه نصب شود. حفاظ پنجره باید استحکام، ایمنی و کیفیت بالایی داشته باشد تا در نهایت به محصولی تبدیل شود که چشم هر ببینده ای را به خود محصور کند. امنیت ساختمان شما به راحتی با نرده حفاظ پنجره تامین می شود و راه را بر سارقین می بند.

نرده حفاظ پنجره

اگر میخواهید قیمت مناسب و ارزانی برای حفاظ پنجره بپردازید کافیست از شرکت ایران سازه خرید کنید. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند. کیفیت و استحکام نرده حفاظ در این شرکت به دلیل قیمت مناسب به معنی پایین بودن کیفیت نیست. بلکه به دلیل خرید عمده و حذف واسط در تامین مواد اولیه ، قیمت ها مقرون به صرفه شده است.

خرید نرده حفاظ پنجره به صورت اینترنتی
نرده حفاظ پنجره ثابت

انواع نرده حفاظ پنجره

اگر تصمیم دارید که ساختمان خود را ایمن کنید و در عین حال به دنبال نمای زیبایی برای خانه خود هستید می توانید امنیت را به ساختمان خود با نرده حفاظ پنجره شیک و جدید و مدرن ارائه دهید. نرده حفاظ پنجره رولی به صورت درب پارکینگ یا درب مغازه ها که به صورت رولی یا کشویی بالا می رود نوع دیگر حفاظ های مدرن است. نرده حفاظ پنجره ثابت که نوع رایج است و به صورت ثابت روی پنجره جوشکاری می شود. نرده حفاظ پنجره ابرویی نیز تنها قسمت خاصی از پنجره خصوصا قسمت بالای پنجره را می پوشاند که هدف آن زیبایی نما است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

انواع نرده حفاظ پنجره
نرده حفاظ پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس