صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

انواع حفاظ پنجره ساده ، نرده پنجره فرفورژه

هر کدام از حفاظ های پنجره یک زیبایی خاصی دارند که در آراد حفاظ می توانید این موارد را مشاهده کنید. حفاظ پنجره باید ویژگی هایی مانند استحکام، قیمت و زیبایی منحصر به فرد دارد. از عوامل تاثیر گذار در انتخاب نرده حفاظ پنجره می توان به وزن، استحکام ، تعداد لایه های مخفی و تیغه های افقی و عمودی اشاره کرد. انواع مدل های حفاظ پنجره شامل نرده حفاظ پنجره سی ان سی، فرفورژه و نرده حفاظ پنجره کلاسیک و لوکس یا مدرن و سطنتی و فانتزی؛ سه بعدی و همچنین طرح های لیزری اشاره کرد. نرده حفاظ پنجره مدرن به خاطر قیمت مناسب مشتریان زیادی دارد. این نرده حفاظ با چینش افقی و عمودی از ایمن ترین حفاظ ها نیز به شمار می رود. طراحی ساده و خاص و متناسب با مد روز سبب شده است تا سلایق زیادی از این حفاظ پنجره استفاده کنند

قیمت نرده حفاظ پنجره متحرک و ساده

اگر نگران سقوط فرزندان از پنجره هستید و یا در صورتی که به دلیل ارتفاع کم هراس ورود سارقین را از پنجره دارید، باید نرده پنجره را برای خانه خود انتخاب کنید. حفاظ پنجره متحرک یا نرده متحرک ساده برای پنجره در ایران سازه راهیست برای افزایش ایمنی خانه سبز شما. انواع حفاظ پنجره ساده ، نرده پنجره فرفورژه ، حفاظ پنجره استیل یا ساده سبب شده تا تنوع بالا باشد و همه طیف سلیقه را در برگیرد. ایران سازه با توجه به سابقه درخشان انواع عکس حفاظ پنجره ساده تا مدرن و جدید را در بردارد.

قیمت نرده حفاظ پنجره

در ایران سازه انواع محصولات فلزی از نرده روی دیوار یا حفاظ ساختمان گرفته تا درب ورودی یا درب آکاردئونی و حفاظ پنجره، قیمت مقرون به صرفه و مناسبی دارد. قیمت حفاظ پنجره براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های گزاف برای حفاظ پنجره نباشید. حفاظ ساختمان پنجره شیک و جدید در ایران سازه با توجه به اینکه از رنگ های الکترواستاتیک و رنگ های با کیفیت استفاده می شود و همچنین به دلیل اینکه از جوشکاری CO2 برای جوشکاری میلگردها به هم استفاده می شود. از این رو دیگر نگران برش و یا خم شدن جوشکاری ها نباشید.

قیمت نرده حفاظ پنجره
خرید نرده حفاظ پنجره

خرید نرده حفاظ پنجره

امنیت و استحکام حفاظ پنجره و همچنین تعداد گل ها و یا تیغه های به کار رفته در ساخت حفاظ پنجره سبب می شود تا شما این نرده را برای خانه خود و پیشگیری از سرقت انتخاب کنید. رنگ آمیزی با رنگ های الکترواستاتیک بهتر و مقاوم تر از رنگ های دیگر است که از این رو در این شرکت از این نوع رنگ استفاده می شود. برای خرید نرده حفاظ پنجره ساده یا مدرن و همچنین حفاظ پنجره فرفورژه یا لیزری از شرکت ایران سازه خرید کنید. شماره تماس برای خرید نرده حفاظ پنجره 09127716460است. شرکت ایران سازه با مشاوره و بازدید رایگان و همچنین ارسال سفارش به سراسر کشور به مشتریان خدمت رسانی می کند.

کیفیت حفاظ پنجره شیک و جدید
قیمت نرده حفاظ پنجره در ایران سازه
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس