صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ لیلیوم با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیوم که طرح خود را از گل های زیبای لیلیوم و از طبیعت الهام گرفته است می تواند زیبایی را به نمای خارجی ساختمان شما هدیه دهد. حفاظ دیوار لیلیوم یکی از انواع حفاظ های پرفروش در بازار ایران است با توجه به اینکه این نرده حفاظ از گلهای بسیار زیبای الهام گرفته است برابر این هم زیبایی را به ساختمان شما هدیه می دهد و همین که سبب افزایش امنیت آپارتمان و خانه های مسکونی می شود. نرده حفاظ دیوار لیلیوم با توجه به سلیقه شما تولید و رنگ آمیزی می شود برای مثال ارتفاع و تراکم این نرده حفاظ دیوار را شما تعیین می کنید همچنین تعداد گل هایی که روی میلگرد های نرده حفاظ دیوار لیلیوم قرار می گیرد به سلیقه شما است. حفاظ دیوار لیلیوم طراحی بسیار عالی و قیمت مناسب دارد به همین دلیل مشتریان زیادی به دنبال خرید این نوع حفاظ دیوار هستند. برای ساخت نرده حفاظ دیوار لیلیوم از بهترین متریال و دستگاه موجود در بازار استفاده می شود برای مثال از رنگ آمیزی کوره ای الکترواستاتیک درجه یک و همچنین از جوشکاری کربن دی اکسید برای ساخت نرده حفاظ دیوار لیلیوم استفاده می گردد.

حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ لیلیوم با قیمت بسیار مناسبی در شرکت ایران سازه ارائه می شود شما می توانید و هر بودجه ای که دارید از این شرکت برای خرید نرده حفاظ مورد نظر خود اقدام کنید. نرده حفاظ دیوار لیلیوم یکی از طرحهای بسیار پرفروش در بین انواع حفاظ دیوار است. با توجه به اینکه این حفاظ دیوار طرح بسیار شکیبا و زیبایی دارد و گل هایی که روی میلگرد های آن قرار گرفته است زیبایی آن را دوچندان کرده است بنابراین مشتریان زیادی تمایل به خرید این نوع حفاظ دیوار دارند. نرده حفاظ لیلیوم طرح خود را از گل های زیبای لیلیوم الهام گرفته است به همین دلیل شما میتوانید با خرید این باز هم زیبایی را به خانه خود هدیه دهید و هم اینکه امنیت خانه خود را افزایش دهید. با توجه به اینکه حفاظ دیوار لیلیوم از ارتفاع و تراکم خوبی برخوردار است بنابراین به راحتی می‌تواند مانع عالی برای جلوگیری از ورود سارقین باشد. نرده حفاظ دیوار لیلیوم امنیت را به ساختمان شما هدیه میدهد. با توجه به اینکه در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید زیرا قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و خبری از گرانفروشی نیست.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیوم

حفاظ لیلیومی امنیت لازم را برای ساختمان ایجاد می کند و شما می توانید با خیال راحت ساختمان خود را ترک کنید. این حفاظ به دلیل طراحی زیبایی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است. هدف اصلی چنین حفاظی ایجاد امنیت بی پایان است. حفاظ لیلیومی حفاظ های نسل جدید است که با الهام گرفتن از شاخه های گل لیلیومی ساخته شده است. این حفاظ با طرح خاصی که دارد مانع از ورود سارقین به داخل خانه می شود. در طراحی نرده حفاظ لیلیومی در هر متر 200 شاخه تیز قرار گرفته است که عبور را برای سارقین در این شرایط سخت می کند. این نرده علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالایی که ایجاد می کند، از زیبایی زیادی برخوردار است و نمای ساختمان را شکیل می کند. حفاظ دیوار لیلیومی بسیار مناسب بوده زیرا در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. قیمت حفاظ دیوار لیلیومی در ایران سازه براساس فاکتورهای متعددی مانند وزن هر متر یحفاظ، تراکم، ارتفاع و تعداد گل ها به کار رفته در ساخت آن بستگی دارد.

 قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیوم
 خرید اینترنتی حفاظ دیوار لیلیوم

خرید اینترنتی حفاظ دیوار لیلیوم

حفاظ های لیلیومی در اندازه های 50-120 سانتی متر تولید می شوند، هر چقدر ارتفاع بیشتر باشد، امنیت نیز افزایش می یابد. عرض حفاظ دیوار نیز معمولا کسمتر از 50 سانتی متر است. در تولید و ساخت این حفاظ از میلگرد نوردی سایز 10 میلیمتر استفاده می شود. شاید به نظر برسرد که ضخامت این حفاظ کم است و به راحتی می توان آن را خم کرد. اما تعداد زیادی شاخه در هم پیچیده در کنار هم جوش خورده اند و با توجه به عرض حدود 50 سانی متر خم کردن و بریدن این حفاظ ها عملا غیر ممکن است. نرده حفاظ دیوار لیلیوم هم امنیت و هم زیبایی را به ساختمان شما هدیه می دهد بنابراین شما می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید یعنی با خرید این حفاظ دیوار هم امنیت ساختمان خود را افزایش دهید و هم اینکه نمای خارجی خانه خود را بیش از پیش چشم نواز تر و منحصر به فرد تر نمایید. برای تماس با کارشناسان فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

استحکام حفاظ لیلیومی
قیمت حفاظ دیوار لیلیومی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس