صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ پنجره با قیمت عالی و ارزان

برای اینکه بهترین نرده حفاظ پنجره را برای ساختمان خود انتخاب کنید کافیست تصاویر موجود در سایت شرکت ایران سازه مشاهده کنید. نرده حفاظ پنجره یکی از المان های بسیار مهم و تاثیرگذار در نمای ساختمان است. با وجود نرده حفاظ پنجره شما میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید، در واقع نرده حفاظ پنجره هم مانع سقوط افراد شده و هم اینکه از ورود سارقین فرصت طلب به داخل خانه جلوگیری میکند. در این شرکت برای ساخت نرده حفاظ پنجره از متریال با کیفیت یعنی از جوشکاری کربن دی اکسید و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای درجه یک استفاده میشود. افراد می توانند بر اساس سلیقه و همچنین بر اساس سایر المان های موجود در ساختمان نرده حفاظ پنجره را انتخاب کند. وجود نرده حفاظ پنجره می تواند به شما آرامش خاطر بدهد زیرا با وجود این حفاظ دیگری سارقی نمی تواند به داخل خانه شما را پیدا کرده و والت آن را به سرقت ببرد. حفاظ پنجره برای ویلا و آپارتمان برای افزایش ضریب امنیتی و همچنین برای افزایش جنبه های زیبایی شناختی به کار می رود. با وجود نرده حفاظ پنجره میتوان از ورود سارقین به داخل خانه جلوگیری کرد و از طرف دیگر با وجود این حفاظ خطراتی مانند سقوط افراد به صفر میرسد.

 قیمت حفاظ پنجره  فرفورژه و نرده حفاظ پنجره استیل

 

پنجره قیمت بسیار مناسب و ارزانی دارد البته به شرطی که از شرکت مطمئن خرید کنید. در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و شما می توانید با قیمت بسیار مناسبی هر آن چیزی را که لازم دارید را تهیه کنید. معیار های تاثیر گذار در قیمت نرده حفاظ پنجره می توان طرح، ابعاد پنجره و همچنین متریال به کار رفته در ساخت آن اشاره کرد.

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه و نرده حفاظ پنجره استیل

نرده حفاظ پنجره بر اساس طرح و همچنین بر اساس جنس و متریال به کار رفته در ساخت آن قیمت گذاری می شود. برای مثال نرده حفاظ پنجره فرفورژه نسبت به حفاظ پنجره استیل قیمت متفاوتی دارد. از طرف دیگر نرده حفاظ پنجره متحرک یا نرده حفاظ پنجره ثابت قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. به صورت کلی در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و شما مشتریان عزیز می توانید با هر بودجه ای که دارید از شرکت خرید مقرون به صرفه داشته باشید. نرده حفاظ پنجره جدید با طراحی عالی و مدرن در سایت ایران سازه تولید می شود. توجه داشته باشید که قیمت نرده حفاظ پنجره بسیار مناسب است و شما می توانید از این شرکت با قیمت مناسبی خرید خود را انجام دهید.

 خرید اینترنتی حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

 

خرید اینترنتی حفاظ پنجره شیک نرده حفاظ پنجره متحرک و ثابت

پشت پنجره لذت ببرید و بتوانیم نرده حفاظ پنجره را باز و بسته کنید بهترین انتخاب برای شما نرده حفاظ پنجره متحرک است. اما اگر تصمیم دارید که از همان سبک سنتی یا همان تک کلاسیک نرده پنجره استفاده کنید بهتر است نرده حفاظ پنجره را به صورت ثابت روی قاب پنجره نصب کنید. اگر قصد خرید حفاظ پنجره فرفورژه دارید، بهتر است از سایت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. نرده حفاظ استیل، نرده حفاظ پنجره فرفورژه و نرده حفاظ طرح چوب و ... همگی برای امنیت ساختمان شما مناسب است. به خاطر داشته باشید که کربن دی اکسید برای جوشکاری نرده حفاظ پنجره و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک درجه 1 کوره ای برای ساخت حفاظ پنجره استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ پنجره مدرن

 

خرید حفاظ پنجره فرفورژه

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس