صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

تامین امنیت برای محل زندگی شما مسئله بسیار مهمی است. بنابراین بهتر است از نرده حفاظ پنجره شیک و جدید استفاده کنید. در اکثر موارد سارقین با کمترین زحمت وارد خانه شده و اقدام به سرقت منزل می کنند. برای اینکه نقشه سارقین را خنثی کنید بهتر است از حفاظ پنجره استفاده کنید. حفاظ پنجره شیک و جدید با قیمت مناسب و استحکام عالی سبب می شود تا شما بتوانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید. برای ایجاد امنیتی بی نقص؛ نرده حفاظ پنجره برای هر خانه ای توصیه می شود. نرده حفاظ پنجره در مقایسه با سایر حفاظ های موجود در بازار دارای قیمت مناسبی است. به دلیل قیمت مناسب و به صرفه نرده های محافظ ، اکثر افراد برای ایمنی بیشتر خانه های خود را با نرده حفاظ پنجره می پوشانند. نرده حفاظ های پنجره ساده و شیک آهنی و حفاظ پنجره طرح دار فرفورژه کاربرد بسیار بالایی دارند و در طراحی نما ساختمان و ویلا بسیار تاثیر بسزایی خواهند داشت . جنس این نوع نرده حفاظ های پنجره به شکل فلز میباشد ، اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل نرده آهنی پنجره این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است.

قیمت نرده حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره در جلوگیری از سرقت و همچنین سقوط کودکان نقش دارند. نصب حفاظ آهنی پنجره و نرده حفاظ پنجره یک اقدام پیشگیرانه است که جلوی مشکلات بعدی را می گیرد اما بحث هزینه ها را هم نمی توان نادیده گرفت. هزینه ساحت و نصب حفاظ آهنی پنجره متفاوت است و موارد متعددی روی قیمت حفاظ پنجره تاثیر دارد.

قیمت نرده حفاظ پنجره

به طور معمول نرده حفاظ پنجره باید به صورت ایمن روی پنجره ها نصب شوند. معمولا از دو روش در رنگ آمیزی قطعات فلزی استفاده می شود. رنگ های پودری الکترواستاتیک یا رنگ های کوره ای به مراتب مقاومتر از رنگ های روغنی هستند. از ویژگی های برتر رنگ های کوره ای می توان به فراگیری تمام نقاط قطعه به رنگ اشاره کرد. در روش رنگ آمیزی پودری الکترواستاتیک با دستگاه پاشش رنگ به صورت پودر به تمامی سطح حفاظ آغشته می کنیم. سپس با کمک الکتریسیته رنگ پودری به طور یکنواخت به تمام سطح حفاظ پنجره جذب می شود.

نرده حفاظ پنجره
خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره

نرده حفاظ پنجره و عوامل موثر بر قیمت محافظ ها

حفاظ پنجره دارای مزایا و ویژگی های متفاوت است. استحکام و قیمت و زیبایی منحصربه فرد حفاظ پنجره سبب شده است تا مشتریان زیادی در ایران سازه خرید کنند. حفاظ پنحره مدرن به دلیل قیمت مناسب و طرح خاص آن از پرمتقاضی ترین حفاظ ها برای پنجره است که مشتریان زیاد است. برای انتخاب یک حفاظ پنجره باید اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید. انواع حفاظ پنجره از جمله حفاظ پنجره فرفورژه و طرح حفاظ پنجره ساده و شیک در بازار موجود است. برای امنیت ساختمان و افزایش زیبایی نمای خانه می توانید یک نرده حفاظ پنجره شیک و جدید انتخاب کنید. ساخت و تولید حفاظ پنجره در طرحهای مختلف ساده و شیک انجام می شود. حفاظ پنجره مدرن و دوجداره نوعی نرده آهنی که از تعدادی پروفیل یا چندین تکه از فلز که می تواند آلومینیوم باشد یا آهن و یا فولاد ساخته شده باشد. کار نرده آهنی پنجره محفاظت از ساختمان است. این حفاظ دارای ظاهرهای مختلفی است که برای سلیقه های متفاوتی ساخته می شود. برای خرید نرده حفاظ پنجره می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره مدرن و شیک
قیمت نرده حفاظ پنجره ساده و شیک
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس