صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

خرید اینترنتی حفاظ پنجره با قیمت مناسب و ارزان

در صنعت ساخت ساز ساختمان های مسکونی و تجاری برای زیبایی و همچنین تامین نور مورد نیاز پنجره ها نقش کاربردی دارند. اما همین پنجره ها گاهی امنیت ساختمان کاهش میدهد به همین دلیل در بیشتر ساختمان هایی که در معرض خطر هستند از حفاظ استفاده میکند. اما برخی از افراد معتقدند که نصب حفاظ پنجره می‌تواند مانع دید شود و محیطی دلگیر را به وجود می‌آورد. اولین و مهمترین مزیت استفاده از حفاظ پنجره، امنیت آن برای جلوگیری از سارقین است. شاید برا امنیت قفل محکم یا دزدگیر بتوان استفاده کرد اما هیچکدام مانع از ورود سارقین نمیشود فقط یک محافظ پنجره محکم میتواند امنیت ورود و خروج تا حدودی تضمین کند. یکی دیگر از فواید حفاظ پنجره این است که از سقوط کودکان یا حیوانات خانگی جلوگیری میکند. به همین دلیل برای پیشگیری از چنین خطراتی باید اقدامات ایمنی انجام شود. امروزه با توجه به طرح و نوع فراوان از محافظ ها علاوه بر تنوع شاهد زیبایی آن بر ساختمان ها هم هستیم که این امر موجب میشود افراد نسبت به گذشته از محافظ پنجره استفاده کنند.

 خرید اینترنتی حفاظ پنجره با قیمت مناسب و ارزان

حفاظ پنجره فرفورژه شیک و جدید امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. • نرده حفاظ پنجره مدرن با قیمت مناسب و طراحی عالی سبب می شود تا شما پنجره شیک و متناسب با نمای خانه خود داشته باشید. • نرده حفاظ پنجره فرفورژه شیک و جدید با طراحی عالی سبب شده تا نمای ساختمان شما شیک و زیبا جلوه کند.

ویژگی حفاظ ها پنجره:

حفاظ پنجره باید تا بیشترین حد در برابر ورود غیرمجاز ایمن باشد. موارد اساسی در آنها عبارتند از 1- فضای بین قطعات آن فاصله ی زیادی از یکدیگر نداشته باشد. 2- باید به طور کامل فضای جلوی پنجره ها و شیشه ها را پوشش دهد نه بخشی از آن را. 3- به طور کاملا اصولی و محکم به دیوار یا پنجره متصل گردند. 4- قطعات آن نباید دارای قطر کم و یا ضعیف باشد. حفاظ پنجره در طرح هایی مانند نرده حفاظ پنجره فرفورژه، پنجره استیل و طرح چوب، نرده حفاظ پنجره مدرن و حفاظ پنجره کلاسیک و سلطنتی تولید می شود.

حفاظ پنجره با قیمت مناسب

نرده حفاظ پنجره با قیمت عالی و ارزان

قیمت نرده حفاظ پنجره

اگر قصد خرید حفاظ پنجره فرفورژه دارید، بهتر است از سایت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. نرده حفاظ استیل، نرده حفاظ پنجره فرفورژه و نرده حفاظ طرح چوب و ... همگی برای امنیت ساختمان شما مناسب است. به خاطر داشته باشید که کربن دی اکسید برای جوشکاری نرده حفاظ پنجره و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک درجه 1 کوره ای برای ساخت حفاظ پنجره استفاده می شود. نرده حفاظ پنجره جدید با طراحی عالی و مدرن در سایت ایران سازه تولید می شود. توجه داشته باشید که قیمت نرده حفاظ پنجره بسیار مناسب است و شما می توانید از این شرکت با قیمت مناسبی خرید خود را انجام دهید. قیمت حفاظ پنجره فرفورژه و استیل در سایت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می شود. نرده حفاظ پنجره جدید با قیمت عالی و طراحی مدرن می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. اگر به دنبال امنیت و همچنین کیفیت عالی برای نرده حفاظ پنجره هستید، می توانید از شرگت ایران سازه خرید خود را انجام دهید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

 قیمت نرده حفاظ پنجره

 حفاظ پنجره با قیمت عالی و مناسب
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس