صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

جدیدترین طرح حفاظ دیوار شاخ گوزنی مدرن

نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از حفاظ های پرفروش در بازار ایران می باشد شما می توانید برای ویلا و آپارتمان و همچنین برای ساختمان های مسکونی و یا اداری خود حفاظ دیوار شاخ گوزنی را انتخاب نمایید . خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی سبب می شود که شما با خیال راحت ساختمان خود را ترک نماید و دیگر نگران این نباشید که سارقین می‌توانند از طریق دیوار وارد حیاط خانه شما شده و اموالتان را به سرقت ببرند در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار شاخ گوزنی طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است بنابراین زیبای بی نظیری را برای دیوار ساختمان به ارمغان می آورد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی در ارتفاع های متنوع تولید می شود و مشتریان می توانند بر اساس نیاز خود ارتفاع های مورد نظر خود را سفارش دهند همچنین دیوار در رنگهای متنوع مانند مشکی یا سفید و همچنین قهوه ای و هر رنگ دیگری که مشتریان مد نظر داشته باشند تولید می شود. حفاظ دیوار شاخ گوزنی به دلیل اینکه طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است می تواند روی نمای خارجی ساختمان تاثیر زیادی داشته باشد به خاطر داشته باشید که استفاده از نرده حفاظ دیوار سبب شلوغ شدن نمای ساختمان می شود بلکه اگر از حفاظ دیوار زیبای استفاده کنید یک جلوه جدید و مدرن در نمای خانه شما نیز ایجاد خواهد شد.

قیمت نرده شاخ گوزنی

 

در نظر داشته باشید که نرده روی دیوار شاخ گوزنی امنیت بی نظیری را برای دیوار خانه ها فراهم می کند زیرا شکل و تراکم آن به گونه ای است که مانع از عبور سارقین می شود. نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی هم برای ساختمان های اداری و هم ساختمان های مسکونی یا باغ و ویلا، هتل ها ساختمان های نظامی و یا فروشگاه به کار می رود. محافظ ایمن که هم زیبایی بی نظیری داشته باشد و هم اینکه طرح و نمای به گونه ای باشد که سبب امنیت خانه شود، بی شک حفاظ شاخ گوزنی است.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین مرد حفاظ های دیوار می باشد مشتریان به این دلیل که این حفاظ هم امنیت بالایی دارد و هم اینکه قیمت مناسبی دارد به سمت خرید این حفاظ دیوار سوق پیدا می‌کند از طرف دیگر در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می‌توانید با بودجه‌ای که دارید بهترین حفاظتی دیوار را برای ساختمان خود از جمله ویلا و آپارتمان انتخاب نمایید. نرده حفاظ شاخ گوزنی از انواع نرده روی دیوار است که برای جلوگیری از ورود سارقین روی دیوار قرار می گیرند. قیمت فروش و نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی با تراکم کم که یکی از ارزانترین نرده حفاظ شاخ گوزنی است. بسیار چشمگیر و مقرون به صرفه است. حفاظ آهنی شاخ گوزنی یکی از مواردی است که باید برای دیوار خانه انتخاب کرد، زیرا قیمت مناسب و کیفیت بالا و ماندگاری و طول عمر زیاد آن سبب می شود خریدی بی نقص داشته باشید

خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

 

خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی سبب می شود امنیت به خانه شما برگردد زیرا با وجود این نرده حفاظ که تراکم میلگرد های بسیار زیادی دارد مانع از ورود سارقین می‌شود در واقع جای نفوذی را برای عبور از سارقین باز نمی گذارد در نتیجه شما می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید زیرا حفاظ دیوار شاخ گوزنی مانند نگهبانی است که از خانه شما محافظت می نماید. محافظ ایمن شاخ گوزنی یکی از مواردی است که برای هر خانه ای لازم است. خصوصا اگر باغ یا ویلای شما در معرض دستبرد است پس از این نرده غافل نشوید. استفاده از جوشکاری با co2 رنگ های پودری و الکترواستایک و کیفیت بالای میلگردها در این نرده دیوار شاخ گوزنی سبب می شود تا این حفاظ سال های طولانی مهمان شما باشد برای تماس با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده شاخ گوزنی ارزان است یا خیر

 

قیمت نرده شاخ گوزنی

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس