صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

قیمت نرده حفاظ بوته ای

حفاظ های نسل جدید مانند نرده حفاظ بوته ای بهترین انتخاب برای امنیت خانه و ویلا است.این نوع حفاظ های نسل جدید از ضریب امنیت بالایی برخوردار است. استحکام و زیبایی که این حفاظ به همراه دارد سبب می شود تا سارقین نتوانند وارد خانه شوند و در عین حال دیوار خانه شما زیبا و شیک است. نرده حفاظ بوته خاری تمام شاخه های اصلی و فرعی آن با جوشکاری دقیق و ظریف به هم متصل شده اند و همین امر سبب ایجاد استحکام چند برابری شده است. زمانی که شاخک ها به هم متصل می شوند دیگر امکان خم و باز کردن اجزای حفاظ غیر ممکن است. همچنین در بالای نرده حفاظ، شاخک های تیز و برنده ای وجود دارد که دسترسی و عبور را به طور کلی غیر ممکن می کند. وجود هفتی های واسط در حفاظ بوته ای نیز به گونه است که طرفین و مرکز را به هم ارتباط داده و جا پایی باقی نمی گذارد. حفاظ دیوار بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی یک سپر امنیتی است و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی اجازه است. حفاظ بوته ای خاری در عین زیبایی یک راه حل ساده و موثر برای افزایش امنیت دیوار منزل، شرکت کارخانه، اداره و... است.

ویژگی های حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای خار دار از انواع نرده حفاظ های دیوار می باشد که شما می توانید با قیمت مناسب برای ویلا یا ساختمان خود تهیه کنید. عبور از این نوع حفاظ ها بسیار دشوار است و فرد را زخمی می کند. حفاظ مدل بوته ای یک از انواع نرده حفاظ دیوار است. این حفاظ دیوار یکی از امن ترین و قدرتمندترین نرده حفاظ های دیوار است. برای خرید حفاظ طرح بوته ای کافیست با شرکت ایران سازه تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای خاری از امن ترین حفاظ های مدرن است که در بازار وجود دارد. جوشکاری نرده های اصلی و فرعی به همدیگر سبب شده تا استحکام بالایی در نهایت ایجاد شود. قیمت نرده حفاظ بوته ای در شرکت ایران سازه به گونه ای است که مشتری از خرید خود خرسند خواهد بود زیرا قیمت مناسب و به صرفه ای را برای تولید و نصب و اجرا در نظر گرفته است. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند. حفاظ بوته ای شکل به روز نرده حفاظ دیوار است. ساختار نرده بوته ای مانند سایر حفاظ ها از میلگرد است. در این محصول ارتفاع تا 2 متر نیز ساخته می شود . دو ردیف موازی کنار هم، میلگردها با ارتفاع یکسان نصب می شوند. عرض نرده بوته ای نیز در حدود 15 سانتی متر است . بالاترین قسمت نرده حفاظ بوته ای که نیز شاخک های تیز وبرنده دارد. با این حال قیمت نرده حفاظ بوته ای براساس ویژگی های آن تعیین می شود. همچنین قیمت این حفاظ در این شرکت براساس نرخ مصوب اتحادیه است که قیمت مناسبی دارد.

قیمت نرده حفاظ بوته ای دیوار
حفاظ بوته ای خاردار

خرید نرده حفاظ بوته ای

نزدیکترین نرده حفاظ به نرده بوته ای از نظر ساختاری، نرده شاخ گوزنی است. این مدل در نام های مختلفی موجود است. برای مثال حفاظ بوته خاری، نرده حفاظ بوته آبشاری و ... این نرده از بوته های خاردار بیابان الهام گرفته است به همین دلیل عبور از آن غیر ممکن است. حفاظ بوته ای خاردار حفاظ تیغی نسل جدید است که قدمت زیادی ندارد. برای دیوار منازل و دیوار ساختمان هایی که فضای باز مانند بالکن و یا حیاط خلوت دارند به کار می رود. نرده حفاط دیوار بوته از میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکم بالایی که دارد، اجازه عبور را نمی دهد. نرده دیوار ارتفاع و تراکم قابل قبولی دارد و ضریب ایمنی بالایی دارد. امروزه حفاظ دیوار بوته ای برای ایجاد امنیت موثر در بازار به کار می رود و سبب می شود تا دیوار خانه شما شیک و زیبا جلوه کند. حفاظ بوته ای به گونه ای طراحی شده است که نه تنها از عبور سارقین بلکه از عبور حیوانات نیز جلوگیری می کند. مزیت دیگر این محصول شکیل و زیبا این است که نرده حفاظ فلزی و ارتفاع آن سبب ایمنی بالای ساختمان شما می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید از شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید نرده حفاظ بوته ای
قیمت نرده حفاظ بوته ای
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس