صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب آکاردئونی قیمت مناسب

انواع طرح ها و مدل های مختلف نرده کشویی متحرک ضد سرقت مانند نرده آکاردئونی با دو گل یا دو لوزی است. منظور از دو گل این است که دو ردیف گل در ساخت نرده آکاردئونی به کار رفته است. مدل دیگر حفاظ آکاردئونی، مدل نرده آهنی سه گل یا سه لوزی است که به صورت افقی این سه ردیف قرار گرفته اند و امنیت ساختمان را افزایش می دهند. از جمله طرح های دیگر نرده آکاردئونی، حفاظ آهنی چهارگل یا چهار لوزی است و نرده کشویی پنج گل یا تمام گل نیز نوع دیگر نرده آکاردئونی است. از مدل های جدید حفاظ کشویی، نرده شکلات پیچی یا نرده حصیری شکلات پیچ است. این طرح نرده کشویی به این صورت است که تسمه های عمودی درب آکاردئونی به صورت شکلات پیچی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. نرده حفاظ آکاردئونی مدل ایتالیایی نیز نوع دیگر نرده حفاظ آهنی کشویی است که زیبایی خاصی دارد و از مدل های برتر نرده حفاظ کشویی است.

درب آکاردئونی کشویی

نرده محافظ آکاردئونی شکلات پیچ، امنیت را به خانه شما دعوت می کند. با وجود این محافظ درب ضد سرقت دیگر نگران نباشید. نرده آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود. هر یکی از این نرده آکاردئونی قیمت مخصوص به خود را دارد. اما اگر می خواهید بهترین قیمت را برای نرده حفاظ آهنی کشویی شکلات پیچی دریافت کنید. بهتر است از شرکت ایران سازه درخواست نرده کشویی نمایید. این شرکت با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده آهنی بهترین نرده کشویی شکلات پیچی را می سازد. از آن جایی که ایران سازه نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده کشویی آکاردئونی دارد و قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کند. شما می توانید قیمت مناسب درب آکاردئونی را این شرکت درخواست کنید.

قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی می تواند قیمت مناسبی داشته باشد، به شرطی که از شرکت ایران سازه خریداری کنید. این شرکت قیمت مناسبی دارد. زیرا براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت مناسبی دارد. درب آکاردئونی که مدل مختلف و شیکی دارد قیمت متغیری نیز براساس مدل و ابعاد و لایه های مخفی دارد. در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خریداری کنید. قیمت درب آکاردئونی در این شرکت مقرون به صرفه است و خریدی رضایت مندی را برای شما به ارمغان می اورد.

قیمت درب آکاردئونی
خرید درب اهنی کشویی ریلی

قیمت درب آکاردئونی ارزان

درب ریلی با قیمت مناسب و طراحی جالب می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. درب کشویی آکاردئونی می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. درب آهنی اکاردئونی خانه شما را ایمن کرده و طرح ها و مدل های مختلفی دارد. انواع درب آکاردئونی مانند درب کشویی آکاردئونی دو گل و سه گل و همچنین درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی یا درب آکاردئونی چهارلوزی یا پنج لوزی و.... در ایران سازه موجود است. قیمت نرده آکاردئونی با توجه به قفل و تسمه های عمودی متغیر است. اگر می خواهید از قیمت نرده کشوییی آکاردئونی با خبر شوید، می توانید با کارشناس فروش ما با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

درب کشویی آکاردئونی شیک و زیبا
درب کشویی آکاردئونی با قیمت مناسب
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس