صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ بالکن | قیمت نرده بالکن – خرید اینترنتی حفاظ بالکن ساختمان

از مزیت های مهم حفاظ تراس فلزی بالکن می توان به استحکام و قابلیت های فرم دهی آن اشاره کرد. با توجه به اینکه جنس حفاظ بالکن فلزی از پروفیل است، در نتیجه دارای استحکام بالایی است و با رنگ الکترواستاتیکی که روی آن را پوشانده ست، قابلیت ضدزنگ پیدا می کند که بسیار حائز اهمیت است. مزیت دیگر حفاظ بالکن این است که این حفاظ در طرح ها و شکل های مختلفی وجود دارد. به دلیل شکل پذیری خاص این حفاظ می توان هر طرح و نقشه ای که داشت را روی این حفاظ پیدا کرد. نرده بالکن حاوی 4 مدل از جمله مدرن، سی ان سی، فرفورژه، لوکس است. بهترین مدل نرده بالکن مدلی است که هم امنیت و هم زیبایی داشته باشد. توجه داشته باشید که حفاظ بالکن باید به گونه ای باشد که تا حدود زیادی از ورود سارقین نیز جلوگیری کند. به صورت کلی نرده بالکن باید از سقوط افراد به پایین جلوگیری کند و نمای زیبایی در ساختمان پدید آورد.

حفاظ مخصوص بالکن

نرده بالکن یا حفاظ تراس یکی از مواردی است که برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان باید به کار ببرید. توجه کنید که برای خانه و فضاهایی که ارتفاع زیادی نسبت به زمین دارند، استفاده از نرده تراس برای پیشگیری از سقوط یا پرت شدن افراد ضروری است. نصب نرده بالکن تا حدود زیادی می تواند از ورود سارقین به خصوص در طبقات اول جلوگیری کند. همچنین علاوه بر بحث امنیت، نرده بالکن سبب زیبایی نمای ساختمان می شود.

قیمت نرده بالکن ساختمان

عوامل موثر بر قیمت نرده بالکن در زیر ارائه شده است: 1. روش ساخت 2. متریال به کار رفته در ساخت نرده بالکن 3. نوع رنگ آمیزی 4. نوع جوشکاری 5. ابعاد کار 6. میزان خرج کار و ظریف کاری 7. جنس نرده بالکن 8. طول، عرض ارتفاع نرده بالکن 9. وزن بالکن

نرده بالکن مدرن
نرده بالکن ساده

خرید اینترنتی نرده حفاظ بالکن

در صورتی که برای بالکن خود به دنبال نرده حفاظ تراس هستید، باید حفاظی انتخاب کنید که در برابر شرایط جوی مانند باد و باران و .. تغییر رنگ ندهد. حفاظ تراس بالکن همچنین باید از متریال با کیفیت ساخته شده باشد تا مقاومت و استحکام خوبی را نشان دهد. برای خرید اینترنتی نرده حفاظ بالکن می توانید به سایت ایران سازه مراجعه کنید. حفاظ بالکن و تراس به عنوان یک جزء جدایی ناپذیر از بالکن شناخته می شود. به طور حتم کمتر جاهایی را دیده اید که بالکن داشته باشد اما نرده بالکن نداشته باشد. حفاظ بالکن در حفظ جان و امنیت افراد نقش مهمی ایفا می کند. همچنین شما می توانید با تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 از مشاوره و بازدید رایگان بهره مند شوید.

نرده بالکن فرفورژه
حفاظ تراس فلزی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس