صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

لیست قیمت حفاظ اکاردئونی جدید – خرید حفاظ آکاردئونی مدرن

درب آکاردئونی که به اصطلاح به صورت مشبک است و از فلز ساخته می شود به عنوان یک حایل امنیتی برای فضاهای مختلف مانند ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی، پارکنیگ ها، ورودی پله برقی، آسانسورها و..... استفاده می شود. این درب به دلیل اینکه به صورت ریلی باز و بسته می شود و با ریل های بالا و پایین که در چهارچوب آن کارگذاشته می شود حرکت می کند از این رو فضای کمی را می گیرد و توانسته است در پاگردهای کم جا نیز به خوبی کارایی داشته باشد. قفل های استفاده شده برای درب آکاردئونی قفل های توکار یا روکار هستند. امکان نصب دو یاچند قفل برای امنیت بیشتر روی درب آکاردئونی وجود دارد.

درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی در طرح های بسیار مختلفی تولید می شود بهترین و مناسب ترین طرحی که می توان برای امنیت خانه استفاده کرد، طرح هایی هستند که پرچ مخفی بوده و امنیت بیشتری را تضمین می کنند. تمامی درب های آکاردئونی که در شرکت ایران سازه تولید می شود از نوع رنگ های کوره ای الکترواستاتیک بوده و بهترین رنگ از نظر پوشانندگی و ماندگاری است. درب آکاردئونی در رنگ های مختلفی مانند سفید، برنز، طلایی، مشکی، قهوه ای، قهوه ای سوخته و ... رنگ آمیزی می شود.

قیمت حفاظ اکاردئونی – خرید درب آکاردئونی ارزان

حفاظ اکاردئونی از ان دسته از محصولاتی است که طرح و ابعاد روی قیمت آن اثر می گذارد. از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ اکاردئونی جنس فلز به کار رفته در ساخت آن است. اگر می خواهید به صورت تقریبی هزینه درب آکاردئونی را محاسبه کنید، کاقیست ارتفاع درب را در عرض درب و در قمیت هر متر مربع ضرب کنید. جنس آکارددونی ، مدل آکاردئونی و نوع رنگ به کار رفته در ساخت حفاظ اکاردئونی از دیگر عوامول موثر در قیمت هستند.

تعداد گل های حفاظ اکاردئونی

 

قیمت حفاظ اکاردئونی

 

تعداد گل های حفاظ اکاردئونی

حفاظ اکاردئونی دارای تعداد گل های متفاوتی در هر کدام از انواع درب کشویی خود است. تعداد گل ها یا لوزی ها می تواند میزان خاصی از امنیت را فراهم کند. حفاظ های دو گل نسبت به حفاظ های سه گل مقاومت کمتری دارند. درب های پنج گل از امنیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا فرایند بریدن و شکستن را برای سارقین سخت می کند. جهت ارتباط با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید درب آکاردئونی ارزان

 

درب حفاظ کشویی محکم

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس