صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی مهر 1402

برای حفاظت از منزل، حفاظت از پارکینگ، حفاظ درب کارگاه، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظ ورودی مراکز تجاری، حفاظ پله برقی و .... می توان از حفاظ اکاردئونی استفاده کرد. حفاظ آکاردئونی به دلیل اینکه فضای کمی را اشغال می کند بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. از طرف دیگر امنیت بالایی که به دنبال استفاده از حفاظ آکاردئونی ایجاد می شود از دیگر دلایلی است که این حفاظ مورد توجه قرار گرفته است. خرید درب آکاردئونی با قمیت مناسب و ارزان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند. قیمت حفاظ آکاردئونی براساس فاکتورهای مختلفی مانند جنس آهن یا آلیاژ به کار رفته در ساخت حفاظ کشویی درب آپارتمان، نوع جوشکاری، نوع رنگ آمیزی و ... بستگی دارد. اگر به دنبال خرید یک نرده حفاظ کشویی آپارتمانی یا درب آکاردئونی ارزان هستید ما در ایران سازه در خدمت شما خواهیم بود تا بهترین نوع حفاظ درب آپارتمان را با قیمت مناسب و بهینه ارائه دهیم.

=درب آکاردئونی

 

به دلیل اینکه در شرکت ایران سازه از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی درب آکاردئونی استفاده می شود، این حفاظ بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد و رنگ های آن بسیار مقاوم و زیبا جلوه می کنند.

اهمیت استفاده از درب آکاردئونی

با کمک درب آکاردئونی می توان امنیت منزل یا ساختمان اداری یا تجاری را افزایش داد. اگر به دنبال یک حفاظ مطمئن و مستحکم هستید پس بهتر است به سراغ حفاظ اکاردئونی بروید که امنیت زیادی را به همراه دارد. درب آکاردئونی هم روی نمای ساختمان و هم امنیت ساختمان نفش مهمی ایفا می کند، اگر می خواهید که خانه شما از شر سارقین در امان باشد، بهتر است از درب کشویی آکاردئونی استفاده کنید که از متریال مرغوب و محکمی ساخته شده باشد. جنس متریال و آهن و همچنین نوع رنگ امیزی و برشکاری و جوشکاری می تواند روی کیفیت و ماندگاری درب آکاردئونی تاثیر بگذارذ.

مزیت درب آکاردئونی

 

خرید حفاظ آکاردئونی ارزان

 

مزیت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی مزیت های زیادی به همراه دارد یکی از مزیت های درب آکاردئونی ضریب اطمینان بالای آن است. از دیگر مزیت های آن کم جا بودن درب آکاردئون است که جهت جلوگیری از هدر رفت فضا بسیار مناسب است. از طرف دیگر درب آکاردئون یا حفاظ تاشو درب ساختمان بسیار سبک و کم وزنی هستند و در عین حال استحکام خوبی نیز دارند. جهت خرید حفاظ آکاردئونی ارزان می توانید به کارشناسان فروش ما در ایران سازه اطمینان کنید، شما با وجود این حفاظ می توانید امنیت خانه یا ساختمان خود را حفظ کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید.

حفاظ آکاردئونی

 

خرید حفاظ آکاردئونی جدید

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس