صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

امنیت درب آکاردئونی چقدر است؟

امنیت درب آکاردئو.نی بسیار بالا بوده و با وجودر درب آکاردئونی شما می توانید از امنیت خانه خود مطمئن شوید. درب آکاردئونی که یک سازه باز و بسته شو بوده و به صورت ریلی باز و بسته می شود برای افزایش امنیت روی درب خانه نصب می شود. درب آکاردئونی با هدف حفظ امنیت در واحدهای آپارتمانی، انبارها و مغازه ها به کار گرفته می شود. درب آکاردئون روی درب اصلی نصب شده به همین دلیل مانعی برای ورود سارقین به شمار می رود. به طور کلی ساختار درب آکاردئونی بر مبنای پرچ است و با باز شدن پرچ اصلی تمام ساختار و شبکه ریزی درب آکاردئونی از هم می پاشد. سارقین معمولا با استفاده از دریل شارژی یا پیچ گوشتی اقدام به باز کردن درب آکاردئونی می کنند. البته که این کار سبب سروصدای زیادی می شود. از مهمترین دلایلی که وجود درب آکاردئونی بسیار مهم است این است که به عنوان یک حفاظ ایمنی خوب عمل میکند و طرح های جدید ان قابل باز شدن با دریل و پیچ گوشتی نیست. دربهای آکاردئونی از تیغه هایی با ضخامت بسیار مناسب حداقل 50 میلی متر ساخته شده و به همین دلیل شکستن آن سخت می شود. همچنین امکان زدن چندین قفل روی ان وجود دارد و باعث امنیت بیشتر درب آکاردئونی می شود.

نرده محافظ آکاردئونی ریلی در تهران

درب آکاردئونی یکی از راه هایی است که می توانید به کمک آن امنیت خانه خود را تضمین کنید. درب کشویی می تواند به راحتی باز و بسته شود و همچنین فضای کمی را نیز اشغال می کند. با وجود درب کشویی یا آکاردئونی شما می توانید به راحتی خانه خود را ایمن کرده و در نتیجه سارقین را ناامید کنید. درب آکاردئونی که طرح خود را از مدل ساز آکاردئونی الهام گرفته است توانسته است به راحتی به یکی از طرح های پرطرفدار بین مشتریان تبدیل شود. شما با وجود این درب کشویی آکاردئونی می توانید اموال خود را در برابر سارقین محافظت کنید

قیمت درب اکاردئونی

درب آکاردئونی در این شرکت براساس نرخ اتحادیه ساخته شده و بسیار مناسب است. در نظر داشته باشید که قیمت حفاظ اکاردئونی براساس متریال، مدل، طرح و سایر فاکتورها تعیین می شود. در این شرکت شما می توانید با قیمت مناسب و بدون پرداخت هزینه های گزاف اقدام به خرید درب آکاردئونی نمایید. حفاظ کشویی آکاردئونی یکی از طرح های پرطرفداری است که در ساختمان برای امنیت به کار می رود. با وجود حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان شما می توانید خریدی هوشمندانه داشته باشید زیرا هم امنیت را به شما هدیه می دهد و هم قیمت مناسبی دارد. نرده حفاظ کشویی درب آپارتمان در ایران سازه قیمت مناسبی داشته زیرا براساس نرخ اتحادیه حساب می شود.

قیمت درب اکاردئونی
درب آکاردئونی

بهترین درب آکاردئونی چه نوعی است؟

بهترین نوع درب آکاردئونی باید معیارهای زیر را داشته باشد تا امنیت ساختمان افزایش یابد. حداقل تعداد لوزی یک درب آکاردئونی با کیفیت بالا باید سه ردیف لوزی باشد. یک حفاظ استاندارد باید قفل استاندارد داشته باشد. استفاده از قفل های کتابی با کیفیت از دیگر مواردی است که امنیت حفاظ را به مراتب بالاتر می برد. حفاظ اکاردئونی نباید از ضایعات آهن ساخته شده باشد بلکه باید از متریال با کیفیت ساخته شود تا امنیت خانه را به مراتب افزایش دهد. فاصله تسمه ها در درب آکاردئونی بسیار مهم است و فاصله باید در یک حد استاندارد باشد زیرا اگر فاصله تسمه ها بیش از اندازه استاندارد باشد، سارقین می توانند به راحتی درب آکاردئونی را از هم بپاشانند. برای نصب درب آکاردئونی باید چهارچوب به دقت اندازه گیری شود تا اندازه های درب آکاردئونی با چهارچوب درب دقیقا اندازه شود. بهترین قفل های مورد استفاده برای درب آکاردئونی، قفل های توکار هستند. البته قفل های روکار خوبی نیز برای درب آکاردئونی ساخته یم شود. به صورت کلی بهترین درب اکاردئونی دربی است که از متریال با کیفیت و استاندارد ساخته شده باشد و نحوه پرچ بندی و تسمه بندی نیز باید استاندارد باشد تا امنیت خانه افزایش پیدا کند.

حفاظ آکاردئونی کشویی در تهران
بهترین درب آکاردئونی چه نوعی است؟
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس