صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ دیوار لیلیومی با قیمت عالی در ایران سازه

حفاظ لیلیومی یکی از زیباترین حفاظ های موجود در بین نرده های روی دیوار است. طراحی حفاظ لیلیومی به گونه ای است که شما را یاد طبیعت می اندازد. علت نامگذاری این حفاظ دیوار نیز به همین علت است. حفاظ لیلیومی مانند گل پیاز بوده که در قسمت پایین به این صورت است. سپس می توان ارتفاع را به اندازه ای که مدنظر هست تغییر داد. زاویه شاخک ها به گونه ای است که هیچ جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار وجود ندارد. نرده حفاظ روی دیوار را می توان در رنگ های مختلف به سلیقه مشتریان طراحی کرد. حفاظ لیلیومی در دو مدل گلدار و بدون گل تولید می شود که به سفارش مشتریان می توان تعداد گل ها را کم یا زیاد کرد. حفاظ لیلیومی زیباترین حفاظ بوده و توانسته است از نظر امنیتی نسبت به نرده حفاظ شاخ گوزنی امنیت بیشتری داشته باشد. یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که در ارتفاع های دلخواه می توان فراهم ساخت.

نرده حفاظ لیلیوم با قیمت ارزان

اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان خود هستید و می خواهید خانه خود را از ورود سارقین ایمن کنید، باید نرده حفاظ دیوار را روی دیوار نصب کنید. بهترین نوع حفاظ دیوار برای ساختمان شما، حفاظ لیلیومی است که هم امنیت و هم زیبایی و استحکام بالایی دارد. نرده دیوار ویلا شیک و مدرن با کیفیت عالی جوشکاری و برشکاری و همچنین ظرافت در رنگ کاری بهترین انتخابی است که می توانید برای دیوار خانه خود داشته باشید. سارقین به راحتی می توانند از دیواری که حفاظ ندارد وارد خانه شوند و به انباری و یا ماشین دستبرد بزنند.

نرده حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیومی زیباترین حفاظ است و از نظر ارتفاع، تعداد گل و .... براساس سلیقه مشتریان تعیین می شود. به طور معمول هر حفاظ در هر متر از سه بوته و 15 شاخ گل تشکیل شده است که این امر موجب امنیت بالا شده است. قیمت حفاظ لیلیومی در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و بسیار مناسب است. فاکتورهایی مانند ارتفاع، تراکم، تعداد گل ها و .... روی قیمت تاثیر گذار است.نرده حفاظ دیوار لیلیومی برای افزایش امنیت ساختمان بسیار اهمیت دارد، شما با وجود این حفاظ می توانید امنیت ساختمان خود را بیش از بیش افزایش دهید. قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید خود را انجام دهید. قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی براساس ارتفاع، تراکم، تعداد گل ها و همچنین سایر میلگردها تعیین می شود.

نصب و اجرای نرده حفاظ دیوار ویلا شیک
خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی

خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی با قیمت ارزان

نرده حفاظ دیوار ویلا با قیمت مناسب در سایت ایران سازه به مشتریان عرضه می شود زیرا در این شرکت، قیمت انواع نرده حفاظ دیوار، نرده دیوار بوته ، نرده شاخ گوزنی، نرده لیلیومی و نخل مرداب و .... با قیمت مناسب در ایران سازه ارائه می شود. قیمت نرده دیوار لیلیومی در نهایت براساس وزن، تراکم و ارتفاع شاخه های لیلیومی تعیین می شود. نصب و اجرای نرده دیوار ویلا که قیمت مناسبی دارد و در عین حال بسیار مناسب و ایمن است، می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. برای اینکه بتوانید از خدمات شرکت ایران سازه بهره مند شوید و در عین حال کارشناس فروش به شما مشاوره رایگان بدهد، کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده دیوار لیلیومی
قیمت نرده حفاظ دیوار ویلا
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس