صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

امنیت را با نرده پنجره کشویی احساس کنید.

حفاظ کشویی پنجره برای خانه شما انتخابی عالی است. انواع متفاوت نرده پنجره موجود است که شما می توانید یکی از این نوع پنجره را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ کشویی پنجره امنیت ساختمان شما را تحت تاثیر قرار می دهد و از بهترین ها موجود در بازار است. انواع نرده پنجره از فرفورژه گرفته تا نرده استیل و نرده پنجره فانتزی و نرده حفاظ آهنی پنجره شیک و مدرن کشوییی و .... همگی سبب می شوند تا حفاظ خانه شما یکی از بهترین ها باشد. نرده کشویی پنجره به صورت درب آکاردئونی است و کشویی باز وبسته می شود. شما می توانید در هر لحظه که دوست داشتید نرده را کنار کشیده و از فضای بیرون لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که حفاظ پنجره کشویی مدرن کشویی امنیت و زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

قیمت نرده کشویی پنجره

اگر شما هم می خواهید از فضای پشت پنجره لذت ببرید اما در عین حال می خواهید امنیت خانه خود را برقرار کنید و برای ویلا یا آپارتمان و همچنین خانه باغ خود به دنبال نرده حفاظ کشویی پنجره متحرک و شیک هستید بهتر است حفاظ کشویی یا متحرک پنجره را انتخاب کنید. نرده پشت پنجره متحرک به صورت درب آکاردئونی است و به صورت ریلی باز و بسته می شود و قادر خواهید بود در زمان هایی که در منزل هستید نرده را کنار زده و از فضای پشت خانه لذت ببرید.

خرید نرده پنجره متحرک

حفاظ پشت پنجره متحرک یا کشویی در ایران سازه قیمت مناسبی دارد. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین کرده و از این رو قادر می باشد با هزینه مقرون به صرفه نرده حفاظ پنجره را به دست شما برساند. در ایران سازه انواع محصولات فلزی از نرده روی دیوار یا حفاظ ساختمان گرفته تا درب ورودی یا درب آکاردئونی و حفاظ پنجره، قیمت مقرون به صرفه و مناسبی دارد. قیمت حفاظ پنجره براساس نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های گزاف برای حفاظ پنجره نباشید. حفاظ ساختمان پنجره شیک و جدید در ایران سازه با توجه به اینکه از رنگ های الکترواستاتیک و رنگ های با کیفیت استفاده می شود و همچنین به دلیل اینکه از جوشکاری CO2 برای جوشکاری میلگردها به هم استفاده می شود. از این رو دیگر نگران برش و یا خم شدن جوشکاری ها نباشید.

قیمت نرده حفاظ پنجره کشویی متحرک
خرید نرده حفاظ پنجره کشویی

قیمت نرده حفاظ پنجره کشویی متحرک

ایران سازه با سال ها تجربه در زمینه تولید نرده پنجره متحرک و یا حفاظ پنجره ساده و همچنین حفاظ پنجره شیک استیل یا فرفورژه توانسته است رضایت مشتریان را کسب کند. نرده حفاظ پنجره با کیفیت خوب قیمت مناسب و امنیت قابل قبول و همچنین با طراحی شیک و جدید همان چیزی است که به دنبال آن هستید. برای ساخت نرده کشویی پنجره از بهترین متریال روز استفاده می شود و از بهترین دستگاه های جوشکاری و برشکاری و رنگ آمیزی برای ساخت با کیفیت و زیباترین نرده کشویی استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید نرده پنجره متحرک
حفاظ پنجره شیک و مدرن
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس