صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

خرید انواع حفاظ پنجره فرفورژه و استیل با قیمت ارزان

نرده حفاظ پنجره برای افزایش امنیت ساختمان و هم برای پیشگیری از ورود سارقین و همچنین برای زیبایی نمای خانه به کار می رود. از طرف دیگر برای آپارتمان های چند طبقه وجود و نرده حفاظ پنجره بسیار ضروری است زیرا وجود این حفاظ مانع سقوط افراد می شود. توجه داشته باشید که حادثه خبر نمیکند سارقین میتوانند از شکاف های امنیتی موجود در خانه استفاده کرده و به راحتی به خانه شما دست پیدا کند. نرده حفاظ پنجره در طرحهای بسیار متنوع و زیبایی تولید می شود هر فردی بر اساس سلیقه ای که دارد می تواند نرده حفاظ پنجره ای که مدنظر دارد را برای ساختمان خود انتخاب کند. نرده حفاظ پنجره در طرح فرفورژه، نرده حفاظ پنجره های طرح چوب؛ نرده حفاظ پنجره استیل و سایر حفاظ های پنجره در مدلها و طرحهای بسیار متنوع در شرکت ایران سازه تولید میشود.

 قیمت نرده حفاظ پنجره

برای اینکه بهترین نرده حفاظ پنجره را برای ساختمان خود انتخاب کنید کافیست تصاویر موجود در سایت شرکت ایران سازه مشاهده کنید. نرده حفاظ پنجره یکی از المان های بسیار مهم و تاثیرگذار در نمای ساختمان است. با وجود نرده حفاظ پنجره شما میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید، در واقع نرده حفاظ پنجره هم مانع سقوط افراد شده و هم اینکه از ورود سارقین فرصت طلب به داخل خانه جلوگیری میکند. در این شرکت برای ساخت نرده حفاظ پنجره از متریال با کیفیت یعنی از جوشکاری کربن دی اکسید و همچنین رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای درجه یک استفاده میشود. افراد می توانند بر اساس سلیقه و همچنین بر اساس سایر المان های موجود در ساختمان نرده حفاظ پنجره را انتخاب کند. وجود نرده حفاظ پنجره می تواند به شما آرامش خاطر بدهد زیرا با وجود این حفاظ دیگری سارقی نمی تواند به داخل خانه شما را پیدا کرده و والت آن را به سرقت ببرد.

قیمت حفاظ پنجره فرفورژه و نرده حفاظ پنجره استیل

نرده حفاظ پنجره بر اساس طرح و همچنین بر اساس جنس و متریال به کار رفته در ساخت آن قیمت گذاری می شود. برای مثال نرده حفاظ پنجره فرفورژه نسبت به حفاظ پنجره استیل قیمت متفاوتی دارد. از طرف دیگر نرده حفاظ پنجره متحرک یا نرده حفاظ پنجره ثابت قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. به صورت کلی در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده و شما مشتریان عزیز می توانید با هر بودجه ای که دارید از شرکت خرید مقرون به صرفه داشته باشید.

 قیمت حفاظ پنجره  فرفورژه و نرده حفاظ پنجره استیل
نرده حفاظ پنجره با قیمت عالی و ارزان شرکت  ایران سازه

نرده حفاظ پنجره با قیمت عالی و ارزان شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره بر اساس طرح و مدل به همچنین بر اساس کیفیت متریال به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود. در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین شده از این رو شما می توانید با قیمت مناسب هر آن چیزی را که لازم دارید خریداری کنید. معیارهای متفاوتی در قیمت حفاظ پنجره موثر هستند برای مثال نرده حفاظ پنجره با طرح پیچیده و یا نرده حفاظ طرح چوب قیمت های متفاوتی نسبت به همدیگر دارند.حفاظ پنجره ساختمان را باید زیبا و متناسب با سایر المان های به کار رفته در دکوراسیون ساختمان انتخاب کنید. توجه به طرح نمای ساختمان و همچنین درب بسیار مهم است. در این شرکت از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ پنجره استفاده میشود بنابراین ماندگاری این حفاظ بسیار بالا بوده و شما می توانید تا سالیان سال از پنجره بدون افت کیفیت استفاده کنید. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید.

 خرید اینترنتی حفاظ پنجره
 قیمت نرده پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس