صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آکاردئونی لبخند امنیت را به همراه دارد.

*درب کشویی آکاردئونی که به صورت ریلی باز و بسته می شود سبب شده تا سارقان از سرقت چنین خانه هایی ناامید شوند.* درب آهنی آکاردئونی با انواع مدل و طرح های گوناگونی که دارد با سایر اجزا نمای خانه هماهنگ می باشد. بنابراین شما با توجه به سلیقه خود می توانید یکی از انواع متنوع این حفاظ را انتخاب کنید. نرده کشویی یا درب آکاردئونی که به اسم حفاظ آکاردئونی نیز شناخته می شود. سبب شده است تا ایمنی ساختمان شما حفظ شود. خانه خود را با حفاظ آکاردئونی شیک و بی نظیر ایران سازه ایمن کنید. انواع حفاظ ساختمان کشویی در ایران سازه سبب شده تا شما با هر سلیقه ای که هستید بتوانید حفاظ آکاردئونی زیبا و در عین حال ایمن را انتخاب کنید. درب آکاردئونی طرح و نمای زیبایی دارد، این حفاظ ساختمان در طرح درب آکاردئونی سه گل چهار خم یا سه گل دو خم و درب اکاردئونی ایتالیایی یا حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی 4 لایه و 2 لایه و 3 لایه و طرح تمام گل و... در ایران سازه تولید می شود.

درب اکاردئونی حفاظ

از آنجایی که همیشه کیفیت و زیبایی در کنار قیمت متعادل باعث خرید بهینه و مقرون به صرفه می شود. از این رو توجه به این نکته مهم است که باید محصولی را خریداری کنید که هم از جنبه های زیبایی شناختی بهترین باشد و هم اینکه از متریال و مواد مرغوب استفاده کرده باشد. از این رو با خرید از ایران سازه زیبایی بی نظیر این حفاظ درب را برای خود داشته باشید.

قیمت حفاظ آکاردئونی در ایران سازه

اما صحبت از هرچه که باشد، قیمت حفاظ درب آپارتمان هنگام خرید این محصول بسیار حائز اهمیت است. اگر قصد دارید یکی از انواع درب کشوی یا ریلی آکاردئونی را خریداری کنید، به قیمت و کیفیت آن توجه نمایید. زیرا ممکن است محصولات بی کیفیت را با قیمت های بالا و یا حتی قیمت پایین به شما عرضه کنند. اما هزینه و قیمت درب آهنی آپارتمان باید مناسب با کیفیت و زیبایی آن باشد. ایران سازه پیشرو در ارائه با کیفیت ترین ها و با قیمت مناسب می باشد. درب آکاردئونی ساختمان در ایران سازه قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد و علت آن هم این است که ایران سازه لیست قیمت حفاظ اکاردئونی را بر طبق نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی مربوطه تعیین می کند. پس برای خرید درب کشویی ضد سرقت در ایران سازه کافیست به سایت سری بزنید و لیست قیمت نرده درب آکاردئونی با کیفیت را مشاهده کنید.

انواع متنوع درب آکاردئونی
قیمت حفاظ آکاردئونی

انواع متنوع درب آکاردئونی در ایران سازه

ایران سازه انواع متنوعی از درب آکاردئونی ارائه می دهد. بنابراین شما مشتری گرامی می توانید بر حسب سلیقه یکی از انواع مختلف حفاظ آکاردئونی را انتخاب کنید. حفاظ ریلی آکاردئونی درب آپارتمان در طرح سه لوزی ، چهارلوزی، شکلات پیچ، تمام لوزی و ... تولید می شود. در ایران سازه ، حفاظ کشویی یا ریلی آکاردئونی یکی از راه های حفاظت از ساختمان است. با توجه به این که امنیت باید حرف اول را برای ساختمان بزند بنابراین داشتن درب آکاردئونی لازمه یک خانه است. در ایران سازه نه تنها قیمت مقرون به صرفه است بلکه کیفیت محصولات نیز مرغوب می باشد. مزیت خرید حفاظ آکاردئونی از ایران سازه • رنگ های الکترواستاتیک کور های • استفاده از جوشکاری CO2 • مشاوره و بازدید رایگان • پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور • برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید.

خرید درب آکاردئونی ساختمان
قیمت حفاظ درب آپارتمانی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس