صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

درب آکاردئونی شیک و جدید

حفاظ آکاردئونی بالکن یا به صورت ثابت و یا به صورت متحرک می باشد. نرده حفاظ آکاردئونی کشویی قابلیت باز و بسته شدن دارد و به همین دلیل می تواند انتخاب خوبی برای افرادی باشد که تمایل دارند حفاظ آکاردئونی بالکن را در برخی اوقات باز و بسته کنند. حفاظ آکاردئونی بالکن برای جلوگیری از ورود افراد غریبه و همچنین پیشگیری از افتادن یا سقوط افراد به کار گرفت می شود و اگر از یک شرکت معتبر اقدام به خرید کنید، استحکام و کیفیت ساخت آن نیز تضمین شده باشد؛ انتخاب و خریدی عالی انجام داده اید. در شرکت ایران سازه، حفاظ آکاردئونی بالکن با طراحی شیک و مدرن و متریال مرغوب ساخته می شود. آنچه حائز اهمیت است این است که در این شرکت بهترین تکنولوژِی رنگ آمیزی و یا جوشکاری برای ساخت نرده بالکن آکاردئونی به کار گرفته می شود.

دربِ آکاردئونیِ 3 گُلِ چهار خم:

درب آکاردئونی سه گل یکی از پرفروش ترین حفاظ ها در بین سایر درب های آکاردئونی بازار است. این درب با نام حفاظ آکاردئونی سه لوزی نیز شناخته می شود. این حفاظ یا به صورت درب آکاردئونی سه گل ساده یا حفاظ آکاردئونی سه گل 4 خم و یا حفاظ اکاردئونی سه گل 2 خم تولید می شود. این درب از نظر ایمنی در سطح بالایی قرار دارد. درب آکاردئونی چهار گل دارای 4 ردیف لوزی به اندازه 50 سانتی متر است. اسم دیگر این حفاظ، درب آکاردئونی چهار گل است. این نرده حفاظ از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است. طبیعی است که هرچقدر تعداد لوزی ها افزایش می یابد، ایمنی نیز زیاد می شود. از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای برای رنگ آمیزی و از جوشکاری ظریف کربن دی اکسید برای جوش دادن لوزی ها در کنار هم استفاده شده است. درب آکاردئونی دو گل یکی از ارزانترین و مقرون به صرفه ترین حفاظ بین انواع نرده حفاظ آکاردئونی است. درب آکاردئونی با نام حفاظ آکاردئونی دو لوزی نیز شناخته می شود. لولاها و قفل های این درب به صورت مخفی یا عیان ساخته می شود.

مزایای درب آکاردئونی دو گل:

مزایای درب آکاردئونی دو گل: 1. قیمت مناسب و مقرون به صرفه 2. اشغال فضای کم 3. ساده و کاربردی بودن 4. استفاده از جوشکاری ظریف و با کیفیت 5. رنگ های کوره ای الکترواستاتیک درجه 1

درب آکاردئونی شیک و جدید با قیمت مناسب
بهترین درب آکاردئونی

بهترین درب آکاردئونی

درب آکاردئونی تمام گل یا پنج لوزی یکی از ایمن ترین حفاظ های آکاردئونی است. این درب از وزن بیشتری نسبت به سایر حفاظ ها برخوردار است. دستگیره های زیبا و همچنی قفل عادی و مخفی برای درب آکاردئونی تمام گل یکی از مزیت های آن است. از طرف دیگر به دلیل بیشتر بودن وزن، قیمت آن نیز بیشتر می شود. درب آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی در ظاهر شبیه به درب آکاردئونی 2 یا 3 گل است، با این تفاوت که تسمه های آن دارای پیچ هایی است که اصطلاحا شکلاتی به آن میگویند. درب آکاردئونی شکلات پیچ یا پیچ شکلاتی از نظر ظاهری شبیه به حفاظ آکاردئونی دو گل یا سه گل است. اما تسمه های عمودی استفاده شده در ساخت این درب به صورت پیچی است که اصلاحا به آن شکلاتی می گویند. این درب آکاردئونی از نظر زیبایی در خط مقدم است. همچنین به دلیل وجود پرچ های مخفی و لولای ضد سرقت، یک محافظ امنیتی بسیار قوی است. درب آکاردئونی از مزایای زیادی برخوردار است. برای مثال فضای اشغالی کم در عین کاربردی بودن، استحکام بالا، امکان استفاده از چندین قفل، رنگ پذیری در رنگ های متنوع، امنیت و زیبایی بالا و .... از طرف دیگر قیمت مناسب این درب آکاردئونی از دیگر مزایای آن است. در شرکت قیمت درب آکاردئونی براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو قیمت بسیار مناسبی دارد. قیمت درب آکاردئونی براساس طرح، مدل، متریال استفاده شده در ساخت درب آکاردئونی و ... تعیین می شود.

مزایای درب آکاردئونی و قیمت آن
امنیت درب آکاردئونی چقدر است؟
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس