صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

ارزان ترین حفاظ بالکن

نرده بالکن از جمله اقلام مهم برای خانه هایی است که تراس دارند. حفاظ بالکن سبب افرایش امنیت ساختمان شده و از سقوط افراد جلوگیری می کند. از طرف دیگر نرده بالکن نقش شایانی در نما و ظاهر ساختمان دارد. نقش دیگری که حفاظ بالکن دارد و به مراتب پررنگ تر هم است، امنیت حاصل از آن است. ز مزیت های مهم حفاظ تراس فلزی بالکن می توان به استحکام و قابلیت های فرم دهی آن اشاره کرد. با توجه به اینکه جنس حفاظ بالکن فلزی از پروفیل است، در نتیجه دارای استحکام بالایی است و با رنگ الکترواستاتیکی که روی آن را پوشانده ست، قابلیت ضدزنگ پیدا می کند که بسیار حائز اهمیت است. مزیت دیگر حفاظ بالکن این است که این حفاظ در طرح ها و شکل های مختلفی وجود دارد. به دلیل شکل پذیری خاص این حفاظ می توان هر طرح و نقشه ای که داشت را روی این حفاظ پیدا کرد.

حفاظ بالکن طبقه اول

نرده بالکن حاوی 4 مدل از جمله مدرن، سی ان سی، فرفورژه، لوکس است. بهترین مدل نرده بالکن مدلی است که هم امنیت و هم زیبایی داشته باشد. توجه داشته باشید که حفاظ بالکن باید به گونه ای باشد که تا حدود زیادی از ورود سارقین نیز جلوگیری کند. به صورت کلی نرده بالکن باید از سقوط افراد به پایین جلوگیری کند و نمای زیبایی در ساختمان پدید آورد.

حفاظ بالکن آهنی

عوامل موثر بر قیمت نرده بالکن در زیر ارائه شده است: 1. روش ساخت 2. متریال به کار رفته در ساخت نرده بالکن 3. نوع رنگ آمیزی 4. نوع جوشکاری 5. ابعاد کار 6. میزان خرج کار و ظریف کاری 7. جنس نرده بالکن 8. طول، عرض ارتفاع نرده بالکن 9. وزن بالکن توجه داشته باشید که قیمت نرده تراس یا نرده بالکن فرفورژه با نرده تراس یا حفاظ بالکن مدرن آهنی تفاوت دارد. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت دقیق حفاظ بالکن بهتر است با کارشناس فروش ما در ایران سازه تماس بگیرید.

حفاظ بالکن جدید
حفاظ بالکن مدرن

حفاظ بالکن مدرن

حفاظ مخصوص بالکن مانند حفاظ پنجره در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود. ازجمله پرفروش ترین حفاظ های بالکن شامل: 1. نرده بالکن فرفورژه 2. نرده بالکن ساده 3. نرده بالکن مدرن 4. نرده بالکن cnc تمامی نرده حفاظ های ساخته شده در ایران سازه از بهترین متریال موجود استفاده کرده اند.ما در این شرکت از آلیاژهای با کیفیت بهره مند شده ایم تا در برابر شرایط محیطی مانند خوردگی، فرسایش، باران، نور آفتاب و .... دچار آسیب نشود. برای ارتباط با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ بالکن کودک
حفاظ تراس و بالکن
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس