صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده آکاردئونی با قیمت مناسب

سارقین با وجود نرده آکاردئونی از ورود به خانه منع می شوند. همچنین تعداد لایه های مخفی نرده آکاردئونی این امکان را فراهم می کند که در برابر برش و خم کاری ایمن بمانند و سارقین نتوانند تیغه های آکاردئونی را بشکنند و وارد خانه شوند. نرده حفاظ آکاردئونی با بهترین متریال در ایران سازه تولید می شود. پیشرفته ترین دستگاه های جوش و برشکاری و همچنین رنگ کاری با کیفیت عالی سبب می شود تا محافظ ساخته شده بهترین در نوع خود باشد. حفاظ آکاردئونی به صورت ساز آکاردئونی است و فضای کمی را به خود اشغال می کند. با وجود این درب دیگر نگران هیچ سارقی نباشید. درب آکاردئونی مدرن و شیک امنیت ساختمان را تضمین می کند. انواع نرده آکاردئونی در ایران سازه موجود است که شما می توانید برحسب نیاز و سلیقه خود یکی از درب آکاردئونی را انتخاب کنید. درب آکاردئونی دو گل یا سه گل، درب آکاردئونی چهار گل یا پنج گل و مدل ایتالیایی و .... انواع نرده درب محافظ ضد سرقت هستند. درب آکاردئونی سلطنتی از دیگر دربهای آکاردئونی است که با وزن تقریبی 80 کیلوگرم در هر متر مربع و همچنین نوع لولا 3 پارچه ضد سرقت و استفاده از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک به یکی دیگر از انتخاب های مشتریان برای خرید تبدیل شده است.

قیمت نرده درب آکاردئونی کشویی

درب آکاردئونی 4 لوزی نقش دار امکان نصب قفل مخفی را دارد و همچنین وزن تقربی در هر متر مربع 45 کیلو گرم است. از رنگ کوره ای الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی این درب استفاده استفاده شده است. درب آکاردئونی ایتالیایی دارای وزن تقریبی 45 کیلوگرم است. نوع لولا آن 3 پارچه ضدسرقت است. رنگ کوره ای الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی این درب استفاده شده است و به یکی از گزینه های خرید مشتریان تبدیل شده است.

قیمت نرده درب آکاردئونی کشویی

نرده درب آکاردئونی کشویی می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند. همچنین در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. از این رو می توانید با خیال راحت از این شرکت اقدام به خرید کنید. قیمت حفاظ کشویی آکاردئونی با تسمه یا لایه های مخفی متغیر است. همچنین تعداد گل ها نیز روی قیمت درب آکاردئونی اثر می گذارد. قیمت درب آکاردئونی به فاکتورهای مختلفی از جمله جنس متریال به کار رفته در ساخت حفاظ درب، اندازه و ابعاد، نوع طرح و ... بستگی دارد. در شرکت ایران سازه قیمت ها بسیار مناسب است زیرا ما بورس حفاظ پنجره ، درب آکاردئونی، حفاظ دیوار و ... هستیم که قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه تعیین می کنیم.

درب آکاردئونی سه لوزی
درب آکاردئونی ایتالیایی نقش دار

خرید درب- آکاردئونی مدرن

درب آکاردئونی ایتالیایی نقش دار با دو ردیف تسمه عمودی ریل بالا بلبرینگ دار و ریل پایین نبشی می تواند انتخاب دیگری برای خرید باشد. وزن تقریبی در هر متر مربع 45 کیلوگرم است. همچنین تسمه فابریک برای ساخت این درب استفاده شده است. درب آکاردئونی شکلات پیچ با وزن تقریبی در هر متربع 45کیلوگرم و رنگ کوره ای الکترواستاتیک وو همچنین دو ردیف تسمه عمودی از دیگر درب آکاردئونی پرطرفدار مشتریان است. درب آکاردئونی پیچ شکلاتی نقش دار با وزن تقریبی 45 کیلوگرم در هر مترمربع و همچنین امکان نصب قبل مخفی به سفارش مشتری از دیگر انتخاب های مشتریان در هنگام خرید درب آکاردئونی است. درب آکاردئونی کشویی مدرن با قیمت مناسب و طراحی شیک و جدید می تواند خانه شما را ایمن کند. در صورتی که تمایل دارید خانه ای ایمن برای ساختمان خود فراهم کنید. استفاده از حفاظ کشویی نرده ضد سرقت بسیار اهمیت دارد. برای بازدید یا مشاوره رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

لیست قیمت درب آکاردئونی
درب آکاردئونی سلطنتی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس