صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره در طرح های بسیار متنوع تولید می شود مشتریان می توانند بر اساس سبک از طریق هایی که دارند و همچنین بر اساس معماری خارجی خانه خود یکی از انواع حفاظ پنجره را برای افزایش امنیت ساختمان خود خریداری نمایند. طرح ها و مدل های بسیار متنوعی در شرکت ایران سازه برای حفاظ پنجره در نظر گرفته شده است که مشتریان می توانند طرح مورد نظر خود را سفارش دهند علاوه بر تر مشتریان می توانند رنگ مورد نظر را نیز بر اساس نمای ساختمان خود تغییر دهد. حفاظ پنجره فرفورژه یکی از پرفروش ترین حفاظ ها در بازار ایران می باشد این حفاظ پنجره زیبایی بسیار زیادی دارد و در عین حال ایمنی زیادی را به ساختمان شما هدیه میدهد عبور از پنجره کاری غیر ممکن است. حفاظ پنجره در دو طرح اصلی حفاظ پنجره متحرک و حفاظ پنجره غیر متحرک تولید می شود حفاظ پنجره متحرک مانند درب کشویی آکاردئونی به صورت ریلی باز و بسته می شود و توسط یک قفل می توان امنیت آن را افزایش داد حفاظ پنجره ثابت و غیر متحرک همان حفاظ پنجره ثابتی است که روی تیغه های پنجره نصب می گردد.

حفاظ پنجره با قیمت مناسب

 

نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه با متریال مطلوب و با کیفیت مانند جوشکاری کربن دی اکسید رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای و همچنین تیغه‌های با کیفیت آهن ساخته می شود. اگر به دنبال حفاظ پنجره هستید که هم امنیت ساختمان شما را افزایش دهد و هم زیبایی نمای خارجی ساختمان شما را دو چندان کند کافیست محصولات شرکت ایران سازه را مشاهده نمایید

قیمت حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

حفاظ پنجره با قیمت مناسبی در شرکت ایران سازه تولید می شود در نظر داشته باشید که این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعاونی تعیین می کند از این رو شما می توانید با قیمت مناسبی محصولات مورد نظر خود را تعیین نمایید. حفاظ پنجره بر اساس طرح مدل ابعاد و همچنین کیفیت متریال قیمت گذاری می شود. نرده حفاظ پنجره بر اساس فاکتورهای متعددی قیمت گذاری می شود. یکی از مهمترین فاکتورها در قیمت گذاری حفاظ پنجره ابعاد و طرح آن می باشد در نظر داشته باشید که انواع حفاظ پنجره قیمت های متنوع دارند همچنین کیفیت متریال به کار رفته در ساخت حفاظ پنجره از دیگر عواملی است که روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارد. در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید نمایید.

 قیمت حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

 


 خرید اینترنتی نرده حفاظ پنجره در شرکت ایران سازه

 

خرید حفاظ پنجره

حفاظ پنجره یکی از راهکارهایی است که شما با کمک آن می‌توانید ضریب امنیتی ساختمان خود را افزایش دهید اگر به دنبال این هستید که سارقین را از ورود به خانه خود منع کنید و با خیال راحت ساختمان خود را ترک کنید باید از حفاظ پنجره مستحکم استفاده نمایید. حفاظ پنجره در رنگ ها رو مدل های بسیار متنوع تولید می شود همچنین کیفیت ساخت این نرده حفاظ ترین شرکت بسیار بالا است به گونه‌ای که شامی توانید تا سالیان سال از کیفیت بالایی آن لذت ببرید رنگ های باکیفیت همچنین طرح های مدرن و جدید از ویژگی هایی است که در این شرکت برای ساخت حفاظ پنجره استفاده میشود. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حفاظ پنجره فرفورژه

 

 قیمت حفاظ پنجره

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس