صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی 1402

به طور کلی ساختار درب آکاردئونی متکی بر پرچ ها است و با باز شدن پرچ های اصلی، ساختار شبکه از هم می پاشد، سارقین با دریل شارژی اقدام به باز کردن پرچ های درب می کنند که این کار هم زمان بر و هم پرسروصدا است. از مهمترین دلایلی که درب آکاردئونی روی درب ورودی نصب می شود، امنیت آن است. این مدل درب ها به عنوان یک درب دوم عمل کرده و روی قاب اصلی درب نصب می شود. درب های آکاردئونی برخلاف درب های ضد سرقت بسیار سخت و محکم هستند و از تیغه هایی با ضخامت دست کم 50 میلی متر ساخته می شود. ضخامت درب های ضد سرقت خوب معمولا 15 میلی متر است که در مقایسه با درب آکاردئونی امنیت زیادی ندارد. طراحی درب آکاردئونی و ساخت آن توسط بهترین متریال موجود در بازار است. این درب ها با جوشکاری کربن دی اکسید ساخته می شود که امنیت حفاظ را به همین دلیل افزایش می دهد. رنگ آمیزی آن ها نیز توسط رنگ آمیزی الکترواستاتیک کوره ای انجام می شود که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری است. به طور معمول درب آکاردئونی در رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته و سفید نقراه ای ارائه می شود.

خرید حفاظ آکاردئونی کشویی

برای نصب درب آکاردئونی نیاز است که ابتدا چهارچوب اصلی درب به دقت اندازه گیری شود. بعد از اندازه گیری درب نیاز است که پروفیل های حفاظ ساخته شوند. سپس نوبت جوشکاری می شود و باید در محل جوشکاری انجام شود. در نهایت بعد از جوشکاری نوبت به قرار دادن درب روی ریل چرخ دار درب اصلی است.

قیمت درب آکاردئونی

اگر تصمیم دارید که قیمت حفاظ اکاردئونی ساختمان برای شما ارزان تمام شود باید طرح ساده ای انتخاب کنید، اما اگر طرح حفاظ آکاردئونی برای شما اهمیت دارد، باید قیمت آن را هم در نظر داشته باشید. .قیمت حفاظ آکاردئونی به فاکتورهای متعددی مانند طرح، ابعاد، تعداد پرچ های مخفی و نوع جوشکاری و رنگ آمیزی بستگی دارد. قیمت درب آکاردئونی بسته به نوع قطعات، ابعاد و ویژگی های خاص آن متغیر است. محدوده قیمت درب آکاردئونی براساس عوامل مختلفی متغیر است. قیمت هر درب آکاردئونی با احتساب هزینه رنگ درجه ای کوره ای الکترواستاتیک و جوشکاری کربن دی اکسید برای هر متر مربع محاسبه می شود. توجه داشته باشید که در شرکت ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده و از قیمت مناسبی برخودار هستند. درب آکاردئون گارد آپارتمان در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده ترین درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد.

قیمت حفاظ آکاردئونی
درب آکاردئونی مدرن و جدید

حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب

درب آکاردئونی مانعی جدی بر سر راه سارقین است، زیرا به دلیل ساختار خاص خود قابل شکستن و نفوذ نیست. قفل های متعددی هم روی درب آکاردئونی به کار می رود که همین امر هم سبب افزایش امنیت است. درب اکاردئونی که قفل استاندارد داشته باشد و از آهن آلات باکیفیت خوب ساخته شده باشد می تواند برای خرید بسیار مناسب باشد. فاصله تسمه ها و ضخامت آن ها در ساخت درب آکاردئونی بسیار اهمیت دارد و امنیت آن را افزایش می دهد. اتصالات مناسب و تعداد لوزی های موجود در ساختار درب آکاردئونی نیزمی تواند امنیت ساختمان را افزایش دهد. برای خرید درب آکاردئونی می توانید از طریق سایت اقدام کنید. برای ارتباط با کارشناس فروش و مشاوره و همچینن بازدید رایگان می توانید با کارشناسان فروش ما در ایران سازه با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی کشویی
نحوه نصب درب آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس