صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

امنیت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی

اگر به دنبال نرده حفاظ آکاردئونی هستید که امنیت ساختمان شما را افزایش دهد، نیاز است تا از بهترین مدل های آن استفاده کنید. نرده حفاظ آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی در شرکت ایران سازه تولید می شود که شما براساس سلیقه و میزان امنیت مورد نیاز می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. امروزه حفاظ درب آپارتمان در جلوی درب واحدهای زیادی استفاده می شود. با بهره گیری از درب آکاردئونی می توانید امنیت محل موردنظرتان را افزایش دهید. حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی ورودی خانه حفاظی متحرکی است که برای پشت درب ویلایی یا آپارتمان نصب می شود. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید با کمک آن امنیت خانه را افزایش دهید، استفاده از درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت آکاردئونی می تواند امنیت خانه شما را افزایش دهد و در عین حال فضای کمی را نیز اشغال کند. درب آکاردئونی یکی از ساده ترین و در عین حال مستحکم ترین سازه های حفاظتی برای محیط های بیرونی مانند ساختمان ها است.

قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی نوعی حفاظ تولید شده کشویی است که جهت حفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمان ها نصب می شود.ایران سازه تولید کننده انواع درب آکاردئونی سنتی و مدرن است. این درب برخلاف دربهای معمولی به صورت کشویی باز و بسته می شود به همین دلیل فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. درب‌های آکاردئونی، به ویژه اگر از متریال خوبی در ساخت آن‌ها استفاده باشد، زیبایی محیط را نیز دو چندان خواهند کرد.

حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب در ایران سازه

درب آکاردئونی (Accordion door) جزو اولین گزینه هایی است که حتی سازندگان آپارتمان های مسکونی و اداری اقدام به نصب آنها میکنند تا امنیت واحد های مسکونی و اداری را تا حد بسیار زیادی ارتقا دهند. درب آکاردئونی دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت درب آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت ( طرح 3 گل 4 خم ) و 99 درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی ) ساخته میشوند. عرض چهارچوب درب آکاردئونی هر چقدر کمتر باشد، وزن کمتری داشته و در نتیجه قیمت کمتری نیز برای آن پرداخته می شود. ارتفاع چهارچوب درب هر چقدر کمتر باشد، قطعا هزینه کمتری نیز باید بپردازید. طرح حفاظ آکاردئونی هر چقدر ساده تر باشد، قیمت آن نیز کمتر است زیرا وزن سبکتری دارد. تراکم تسمه درب اکاردئونی. هر چقدر فاصله تیغه های عمودی حفاظ آکاردوئونی بیشتر باشد، به این معنی است که تسمه های کمتری استفاده شده در نتیجه وزن کمتری دارد و قیمت مناسبی نیز خواهد داشت. محاسبه اندازه گیری درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

قیمت درب آکاردئونی
درب آکاردئونی (Accordion door)

خرید اینترنتی حفاظ درب ساختمان

ویژگی های تاشو بودن و قیمت مناسب درب آکاردئونی سبب شده است تا این درب ها بسیار ایمن باشند و فضای کمی را اشغال کنند. اگر مشکل فضا دارید، درب آکاردئونی می تواند بهترین انتخاب باشد. حفاظ درب عمدتا به عنوان یک محافظ درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری ازهدررفت فضا و ایجاد مزاحمت درمکان هایی مانند درب وودی پاساژها و .... استفاده می شود. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

تولید کننده درب آکاردئونی
امنیت حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس