صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب

حفاظ درب آپارتمان در جلوی درب واحدهای مسکونی و تجاری استفاده می شود و دلیل آن امنیت بالایی است که برای ساختمان فراهم می کند. اگر می خواهید امنیت محل موردنظرتان را تامین کنید و در عین حال به دنبال یک حفاظ شیک و جدید هستید، پیشنهاد ما به شما نرده حفاظ آکاردئونی است. حفاظ آکاردئونی یک حفاظ متحرک است که به مانند ساز آکاردئون باز و بسته می شود و یکی از بهترین محصولات حفاظتی است که در ساختمان به کار می رود. با استفاده از محافظ ضد دیلم آپارتمانی و نصب درب آکاردئونی روی تمامی درب های ساده و ضدسرقت می توانید امنیت ساختمان خود را تضمین کنید. حفاظ ریلی یا کشویی آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از این طرح ها را انتخاب کنید.

حفاظ آکاردئونی با قیمت مناسب

حفاظ آکاردئونی ساختمان سدی محکم و ستبر در برابر سارقان نرده ای که جلو درب آپارتمان نصب می شود، حفاظت و امنیت ساختمان را تضمین می کند. حفاظ کشویی ریلی آکاردئونی یکی از حفاظ هایی است که توانسته جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند. زیرا حضور چنین درب محکم و ستبری در جلو درب ورودی منزل ناخوداگاه به فرد احساس امنیت می دهد. حفاظ آکاردئونی از راهکارهایی است که افراد امروزه برای حفاظت و افزایش امنیت ساختمان خود به کار می گیرند. بنابراین با خرید درب اکاردئونی که به صورت ریلی باز و بسته می شود می توان آسایش را برای خانه خریداری کرد.

قیمت حفاظ آکاردئونی در ایران سازه

درب های آکاردئونی در طرح ها و مدل های مختلفی تولید و در بازار عرضه می شود. یکی از گزینه هایی که باید در هنگام خرید درب آکاردئونی به آن توجه کنید قیمت حفاظ آکاردئونی است. این درب در شرکت ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تولید شده است و به همین دلیل قیمت مناسبی دارد. از دیگر فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در قیمت نرده حفاظ کشویی می توان به طرح، نوع جوشکاری و برشکاری و همچنین ابعاد مورد نیاز اشاره کرد

قیمت حفاظ آکاردئونی در ایران سازه
خرید حفاظ درب کشویی آپارتمان فلزی

مزایای استفاده از درب آکاردئونی

ایران سازه انواع متنوعی از درب آکاردئونی ارائه می دهد. بنابراین شما مشتری گرامی می توانید بر حسب سلیقه یکی از انواع مختلف حفاظ آکاردئونی را انتخاب کنید. حفاظ ریلی آکاردئونی درب آپارتمان در طرح سه لوزی ، چهارلوزی، شکلات پیچ، تمام لوزی و ... تولید می شود. بنابراین شما کافیست با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید و درخواست کاتالوگ داشته باشید. در ایران سازه ، حفاظ کشویی یا ریلی آکاردئونی یکی از راه های حفاظت از ساختمان است. با توجه به این که امنیت باید حرف اول را برای ساختمان بزند بنابراین داشتن درب آکاردئونی لازمه یک خانه است. در ایران سازه نه تنها قیمت مقرون به صرفه است بلکه کیفیت محصولات نیز مرغوب می باشد. مزیت خرید حفاظ آکاردئونی از ایران سازه • رنگ های الکترواستاتیک کور های • استفاده از جوشکاری CO2 • مشاوره و بازدید رایگان • پذیرش و ارسال سفارش به سراسر کشور • برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید.

مزایای استفاده از درب آکاردئونی
قیمت حفاظ اکاردئونی کشویی یا کرکره ای
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس