صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ پنجره با قیمت مناسب

اگر به دنبال امنیت برای خانه خود هستید بهتر است از حفاظ پنجره غافل نشوید. یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش امنیتی خانه این است که نرده دیوار پنجره را برای ویلا یا ساختمان خود انتخاب کنید. حفاظ پنجره امنیتی بی پایان را به خانه شما هدیه می دهد کافیست این حفاظ را برای پنجره نصب کنید. در نظر داشته باشید که طرح های مختلفی مانند نرده پنجره آهنی و استیل، نرده حفاظ کلاسیک و مدرن و همچنین حفاظ پنجره ساده و یا طرح دار می باشد. اگر امنیت خانه برای شما اهمیت دارد بهتر است از حفاظ های باکیفیت بهره ببرید. در واقع وجود حفاظی ایمن سبب می شود تا آرامش خاطر داشته باشید. اگر خانه شما در طبقه اول است وجود نرده پنجره بسیار ضروری به نظر می رسد. زیرا مانع از عبور سارقین می شود. تامین امنیت برای محل زندگی شما مسئله بسیار مهمی است. بنابراین بهتر است از نرده حفاظ پنجره شیک و جدید استفاده کنید. در اکثر موارد سارقین با کمترین زحمت وارد خانه شده و اقدام به سرقت منزل می کنند. برای اینکه نقشه سارقین را خنثی کنید بهتر است از حفاظ پنجره استفاده کنید. حفاظ پنجره شیک و جدید با قیمت مناسب و استحکام عالی سبب می شود تا شما بتوانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید. برای ایجاد امنیتی بی نقص؛ نرده حفاظ پنجره برای هر خانه ای توصیه می شود.

حفاظ پنجره شیک و مدرن

حفاظ پنجره شیک و به روز برای خانه شما | اگر امنیت خانه برای شما اهمیت دارد، بهتر است با نرده حفاظ مدرن و محکم، ایمنی را به خانه خود دعوت کنید. از مهمترین مواردی که باید برای خانه خود در نظر بگیرید، استفاده از حفاظ نرده پنجره به روز و مدرن می باشد. در نظر داشته باشید که یکی از بهترین حفاظ هایی که می توان امنیت خانه را با آن تضمین کرد، نرده حفاظ پنجره است. برای پنجره های متحرک و همچنین پنجره های دوجداره می توان نرده مخصوص به آن ها را به کار برد. در صورتی که در طبقات اول ساختمان زندگی می کنید، باید از نرده حفاظ استفاده کنید، زیرا مانعی برای ورود سارقین فرصت طلب می باشد.

قیمت نرده حفاظ پنجره

در ایران سازه با نیم قرن تجربه، قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. در نظر داشته باشید که این شرکت برای مقرون به صرفه شدن نرده حفاظ، از نرخ اتحادیه استفاده می کند. نرده حفاظ پنجره در مقایسه با سایر حفاظ های موجود در بازار دارای قیمت مناسبی است. به دلیل قیمت مناسب و به صرفه نرده های محافظ ، اکثر افراد برای ایمنی بیشتر خانه های خود را با نرده حفاظ پنجره می پوشانند. حفاظ پنجره دارای مزایا و ویژگی های متفاوت است. استحکام و قیمت و زیبایی منحصربه فرد حفاظ پنجره سبب شده است تا مشتریان زیادی در ایران سازه خرید کنند.

قیمت حفاظ آهنی پنجره
قیمت نرده حفاظ پنجره متحرک

قیمت حفاظ آهنی پنجره

همیشه راهی برای امنیت خانه است. این بار با حفاظ پنجره خانه خود را ایمن کنید. رنگ های شیک و طرح های بی نظیر برای پنجره سبب می شود تا خانه شما یکی از بهترین ها باشد. حفاظ محکم در طرح های مختلف فرفورژه – استیل و ... در ایران سازه با مدل های به روز ساخته می شود. برای داشتن این حفاظ ها بهتر است شما یکی از انواع نرده حفاظ ها را برای خود انتخاب کنید برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت نرده حفاظ پنجره
خرید نرده پنجره
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس