صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

انواع حفاظ کشویی

حفاظ آکاردئونی مانند ساز اکاردئون است که به صورت کشویی باز و بسته می شود و به همین دلیل فضای کمی می گیرد. از طرف دیگر این حفاظ به دلیل ساختار خاصی که دارد مورد توجه مشتریان قرار گرفته است زیرا هم استحکام و هم امنیت و هم رنگ آمیزی مورد قبولی دارد. درب آکاردئونی که در شرکت ایران سازه ساخته می شود از بهترین متریال موجود در بازار ایران است. این درب با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و در عین حال از جوشکاری کربن دی اکسید برای رنگ آمیزی آن استفاده شده است.

انواع حفاظ کشویی

حفاظ آکاردئونی یک حفاظ برای درب آپارتمان ساختمان های مسکونی یا تجاری است که می تواند امنیت ساختمان را حفظ کند. درب آکاردئونی بهترین و مقاوم ترین حفاظ درب آپارتمانی با رنگ های کوره ای است. این حفاظ ریلی جهت حفاظت درب ورودی منزل به عنوان حفاظ کشویی ضد سرقت پشت درب و حفاظ متحرک پنجره، حفاظ ورودی پارکنیگ، حفاظ ورودی کارگاه، حفاظ ورودی مراکز تجاری، حفاظ پله برقی و ... به کار می رود.

قیمت حفاظ آکاردئونی فلزی

برای حفاظت از منزل، حفاظت از پارکینگ، حفاظ درب کارگاه، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظ ورودی مراکز تجاری، حفاظ پله برقی و .... می توان از حفاظ اکاردئونی استفاده کرد. حفاظ آکاردئونی به دلیل اینکه فضای کمی را اشغال می کند بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. از طرف دیگر امنیت بالایی که به دنبال استفاده از حفاظ آکاردئونی ایجاد می شود از دیگر دلایلی است که این حفاظ مورد توجه قرار گرفته است. به دلیل اینکه در شرکت ایران سازه از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک برای رنگ آمیزی درب آکاردئونی استفاده می شود، این حفاظ بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد و رنگ های آن بسیار مقاوم و زیبا جلوه می کنند.

حفاظ آکاردئونی جدید
حفاظ آکاردئونی جدید

اهمیت استفاده از درب آکاردئونی

درب آکاردئونی مزیت های زیادی به همراه دارد یکی از مزیت های درب آکاردئونی ضریب اطمینان بالای آن است. از دیگر مزیت های آن کم جا بودن درب آکاردئون است که جهت جلوگیری از هدر رفت فضا بسیار مناسب است. از طرف دیگر درب آکاردئون یا حفاظ تاشو درب ساختمان بسیار سبک و کم وزنی هستند و در عین حال استحکام خوبی نیز دارند. جهت خرید حفاظ آکاردئونی ارزان می توانید به کارشناسان فروش ما در ایران سازه اطمینان کنید، شما با وجود این حفاظ می توانید امنیت خانه یا ساختمان خود را حفظ کنید. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید.

اهمیت استفاده از درب آکاردئونی
خرید حفاظ آکاردئونی شیک و جدید
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس