صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان و کیفیت عالی

امنیتی که توسط حفاظ شاخ گوزنی ایجاد می شود بی نظیر است و شما می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید. نرده شاخ گوزنی از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته می شود. این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین نرده هاست که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می کند. در زمان های نه چندان دور و همچنین همین امروزه برخی از باغات و زمین های کشاورزی برای محافظت از اراضی کشاورزی و مشخص کردن محدوده مرزی خود، از چوب هایی که به شکل نرده شاخ گوزنی ساخته شده است استفاده کرده و در زمین خود متصل میکنند. نرده حفاظ شاخ گوزنی هم یک حفاظ پرطرفدار در بین مردم است و هم اینکه امنیت و زیبایی زیادی دارد و بین حفاظ ها بسیار محبوب است. از دیگر مزین این حفاظ این است که به راحتی نصب می شود و نیاز به خرابی دیوار ساختمان نیست.

بهترین انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

ساختار نرده حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که حتی سارقین حرفه ای هم نمی توانند از لابه لای میلگردهای تیز و برنده و در هم تنیده شده آن عبور کنند. به عبارتی نرده حفاظ شاخ گوزنی یا حصار شاخ گوزنی یک عامل بازدارنده برای سارقین فرصت طلب است. حفاظ شاخ گوزنی امنیت مکان های مسکونی، تجاری، باغ یا ویلا را به طور عالی تضمین می کند.

قیمت هر متر حفاظ نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یک محصول در دسته بندی حفاظت املاک و ساختمان حساب کرد که استفاده از آن می تواند امنیت را تضمین کند. حفاظ شاخ گوزنی در ساخت در کارخانه با ارتفاع استاندارد ۵۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر در بازار وجود دارد و معمولاً بر روی دیوارهای دور حیاط ساختمان نصب می شود.

خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ ها برای دیوار ویلا یا ساختمان است. برای ساخت این حفاظ از دو مدل تراکم خلوت و مدل پرشاخه استفاده می شود. حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین نرده حفاظ دیوار است که به شکل شاخ های گوزن روی دیوار خانه ویلا یا ساختمان های مسکونی نصب می شود. این حفاظ با بالاترین درجه امنیت ساخته شده و به طرز حرفه ای نصب می شود و از این رو مانع ورود ناخواسته افرادف سارقین و حیوانات بر روی دیوار منزل ویلا یا باغ می شود. حفاظ شاخ گوزنی مانند سربازانی فولادین روی دیوار خانه ایستاده اند و دست به دست هم داده اند تا مانع ورود سارقین شود و کسی امنیت اهالی ساختمان را به خطر نینداخته و اموالشان را به سرقت نبرد. قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی براساس هر متر عرض دیوار و ارتفاع و تراکم یا شلوغی آن تعیین می شود. نوع جوشکاری که با کربن دی اکسید انجام شده و رنگ آمیزی که با رنگ های کوره ای انجام شده است تفاوت بسیار زیادی دارد. جوش کربن دی اکسید بسیار محکمتر و تمیز تر است. رنگ آمیزی کوره ای نیز بسیار زیباتر و یکدست تر نسبت به روش های دیگر است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی
تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس