صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ پنجره فرفورژه با طراحی مدرن و قیمت مناسب در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ پنجره یک خرید بسیار عالی برای افزایش ضریب امنیتی ساختمان شما است. نرده پنجره شما می‌توانید ایمنی را به خانه خود دعوت کنید زیرا مانع از ورود سارقین میشود و به راحتی راه ورود را برای آنها سد می نماید. از طرف دیگر حفاظ پنجره مانع خوبی برای سقوط افراد است و برای اگر فرزند کوچک دارید یا فردی سالخورده در خانه تنها زندگی می کند بهترین راه برای محافظت از آنها نرده حفاظ پنجره است.

نرده حفاظ پنجره آهنی کلاسیک - مدرن و سلطنتی با قیمت مناسب

 

حفاظ پنجره در طرح های بسیار متنوع تولید میشود که هر فردی با هر سلیقه ای می تواند یکی از انواع این حفاظ ها را برای ساختمان خود انتخاب کند. حفاظ پنجره فرفورژه حفاظ پرفروش در بین مشتریان از زیرا هم طرح بسیار جذاب و جالبی دارد و هم اینکه به دلیل طرح خاصی که دارد یک حفاظ بسیار به حساب می آید. در شرکت ایران سازه حفاظ پنجره با متریال بسیار مطلوب از جمله رنگکاری الکترواستاتیک کوره ای درجه یک و همچنین جوشکاری کربن دی اکسید استفاده می شود به همین دلیل حفاظت از نظر استحکام بسیار با کیفیت بوده و همچنین رنگ آمیزی آن به گونه ای است که به همین راحتی رنگ خود را در برابر نور آفتاب و سایر شرایط محیطی نمی بازد.

قیمت نرده حفاظ پنجره فرفورژه در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال خرید پنجره با قیمت بسیار مناسب ارزان هستید به سایت خوبی سر دهید در این شرکت قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه تعاونی تعیین می‌شود به همین دلیل از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه است در واقع خبری از گرانفروشی و قیمت های بسیار گزاف سایر شرکت‌ها نیز درک شما محصول باکیفیت در عین حال با قیمت مقرون به صرفه تر از یک شرکت تولیدکننده خریداری می کنید.

ایمن ترین حفاظ پنجره با قیمت ارزان

 

قیمت نرده حفاظ پنجره ارزان - طرح های متنوع نرده حفاظ

 

خرید نرده حفاظ پنجره فرفورژه در شرکت ایران سازه

نرده پنجره پروژه یکی از حفاظ های پنجره پرفروش است. نرده حفاظ در رنگهای بسیار متنوع از جمله مشکی یا سفید و همچنین قهوه‌ای و هر رنگی که مشتری مدنظر داشته باشد تولید می شود. از طرف دیگر شما هر طرحی که برای حفاظ خود مد نظر داشته باشید ما میتوانیم آن را برای شما طراحی کرده و سپس حفاظ پنجره مدنظرتان را تولید کنیم. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حفاظ پنجره فرفورژه ارازن و شیک

 

 قیمت انواع نرده حفاظ پنجره مدرن و ایمن

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس